Fotograf w Lizbonie

Fotograf w Lizbonie i Portugalii Lizbona Lisbona ślub wesele fotografie zdjęcia sesje zdjęciowe

Interesuje Cię fotograf w Lizbonie – na ślub, wesele lub sesję zdjęciową w Portugalii? A może chcesz, by Lizbona była tematem przewodnim Twojej fotosesji i potrzebujesz fotografa, który ją wykona, a przy tym odkryję przed Tobą kilka tajemnic Lizbony wykonując zdjęcia w miejscach oddających duszę i klimat Lizbony? Możemy Ci pomóc i sprawić, że nie będzie potrzeby więcej się martwić o dobre zdjęcia – czy to z wakacji w Lizbonie, wypadu ze znajomymi, wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego, ślubu, wesela, czy po prostu krótkiego wyjazdu do stolicy Portugalii.

Fotografia od długiego już czasu jest naszą pasją… i została pasją do dnia obecnego. Jest to pasja-hobby, swoisty sposób na spędzanie naszego czasu wolnego oraz dalszy rozwój, a jednocześnie możliwość poznawanie otaczającego świata w trochę inny sposób. Mamy dzięki temu możliwość robienia takich zdjęć, jakie lubimy. Robimy zdjęcia z przyjemności i dla pasji. Jeśli podobają Wam się nasze prace, to zapraszamy do współpracy.

Jesteśmy osobami, które lubią być w odpowiednim miejscu i odpowiednim czasie z aparatem fotograficznym w ręce, a efekt finalny takiego spotkania przedstawiać na niezwykłych fotografiach. Dzieckiem spotkania naszej pasji do fotografii z miłością do Portugalii jest strona www.portugalia-inspiruje.pl na której to znajdziecie więcej naszych prac i poznasz nasz styl.

Czy nasza fotografia jest komercyjna? Tak, gdyż wykonane zdjęcia sprzedajemy, a jednocześnie zajmujemy się wykonywaniem sesji zdjęciowych lub reportaży. Jeśli potrzebujesz fotografa, który pomoże Ci uwiecznić Twoje niepowtarzalne momenty w Portugalii – czy to ślub w Lizbonie, czy może wieczór panieński/kawalerski, a może wyjazd firmowy lub z gronem znajomych, czy po prostu romantyczny wypad we dwoje, a podobają Ci się nasze prace, to zapraszamy do kontaktu. Napisz na info@infolizbona.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Fotograf na ślub w Lizbonie

Moment ślubu jest tą chwilą, na którą czeka się długo, a nie zapomina się jej nigdy. Czy Lizbona jest dobrym miejsce, by wziąć ślub właśnie tutaj? Są osoby, które powiedzą jednogłośnie tak, a są też i takie, które mają innych faworytów w tej dziedzinie. My mówimy zdecydowanie tak! Nie tylko dlatego, że ślub zawierany w Ambasadzie RP w Lizbonie przebiega w bardzo przyjemnej atmosferze, ale przede wszystkim dlatego, że Lizbona, jak i inne miasta w Portugalii są wymarzoną scenerią na sesję ślubną!

Lizbona czaruje festiwalem kolorów – od złotego słońca, przez biel swoich ulic, zieleń ogrodów i parków, błękit płytek azulejos, po całą paletę czerwieni i fioletów podczas zachodów słońca. Fotograf w Lizbonie znajduje się w raju, a gdy zna się to miasto, to jest się w stanie znaleźć wiele interesujących miejsc na ciekawe i oryginalne fotografie ślubne. Zdjęcia ze słynnym tramwajem 28 w tle, a może w romantycznym ogrodzie botanicznym lub majestatycznych wnętrzach pałaców? Gwarantujemy, że fotografie ze sesji ślubnej w Lizbonie będą bardzo ładnie prezentować się w rodzinnym albumie i zawsze przypominać magiczne chwilę spędzone w stolicy Portugalii!

Fotograf na wyjazd firmowy do Lizbony

Wyjazdy firmowe do Lizbony są coraz popularniejsze wśród polskich firm. Nie przypadkowo – Lizbona z roku na rok zyskuje na popularności, a często jest to coś nowego i oryginalnego dla pracowników. Ciekawą i nietuzinkową pamiątką zarówno dla firmy, jak i uczestników wyjazdu do Lizbony lub ogólnie Portugalii mogą być dobre fotografie pokazujące najciekawsze momenty i chwile wyjazdu firmowego, motywacyjnego lub szkoleniowego. Wynajęcie fotografa sprawi, że nie ma potrzeby się martwić o dobre jakościowo zdjęcia oraz ciekawe ujęcia, które następnie można dowolnie wykorzystać przez firmę. Fotograf może towarzyszyć grupie podczas całego pobytu lub w wybrane dni, w określonych godzinach.

Rejs z delfinami, zwiedzanie wąskich uliczek Alfamy, spróbowanie najsłynniejszych babeczek portugalskich – pasteis de belem lub degustacja wina porto, kolacje z fado, czy zabawę podczas imprezy integracyjne – to wszystko można pokazać na niezwykłych zdjęciach, które oddadzą klimat i wspólnego ducha wyjazdu.

Twoje zdjęcia w Lizbonie!

Zwiedzanie Lizbony można również połączyć z sesją zdjęciową w różnych miejscach stolicy Portugalii. Znamy to miasto od podszewki, każdego dnia zwiedzamy jego główne trakty turystyczne, jak i mniejsze uliczki razem z turystami. Możemy połączyć spacer po Lizbonie z sesją zdjęciową w najciekawszych miejscach Lizbony – na punktach widokowych, gdzie Lizbona będzie stanowiła przepiękne tło, w słynnym tramwaju 28, siatce sennych uliczek Bairro Alto lub monumentalnej architekturze dzielnicy Belem, czy Sintry.

Teraz istnieje możliwość poznania Lizbony w niebanalny sposób z lokalnym przewodnikiem, który pokażę Lizbonę nie tylko od strony najważniejszych zabytków i atrakcji, ale również od tej trochę mniej turystycznej strony, a przy okazji mieć z tego oryginalną pamiątkę w postaci sesji zdjęciowej.

Fotograf w Portugalii

Portugalia nie jest dużym krajem, dzięki czemu istnieje możliwość skorzystania z oferty polskich fotografów nie tylko w Lizbonie, ale w każdym innym mieście lub rejonie Portugalii – czy to Porto, Coimbrze, Fatimie lub Faro. Wybierasz się na Algarve i chcesz zamówić fotografa, by wykonał fotografie właśnie na południu Portugalii? Nie stanowi to żadnego, problemu – zapraszamy w takim przypadku do kontaktu.

Sesje zdjęciowe w Lizbonie i innych miastach Portugalii

Lubimy nowe wyzwania, jesteśmy ciekawi nowych rzeczy, otwarci na interesujące pomysły i innowacyjne idee na sesje zdjęciowe. Napisz, o jakiej sesji marzysz, jakich zdjęć potrzebujesz, jaka sesji Ci się spodobała lub jakie zdjęcia chciałbyś powtórzyć – postaramy Ci się pomóc.

Kontakt na fotografa w Lizbonie

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie sesji zdjęciowych w Lizbonie lub innym mieście Portugalii, chcesz skorzystać z naszych usług lub umówić się na wspólne zdjęcia, to zapraszamy do kontaktu pisząc email na adres: info@infolizbona.pl Możesz również skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego tutaj>>> Na wszystkie zapytania odpowiadamy w przeciągu 24-48h. Jeśli po tym czasie nie otrzymałeś odpowiedzi na swoje zapytanie, to prosimy o telefon (+351967352639), wcześniej jednak prosimy sprawdzić folder „spam”.

Dodaj nowy komentarz

Imię jest wymagane.
Adres email jest wymagany.
Nieprawidłowy adres URL. (http://example.com)