Portugalia w 7 dni – plan zwiedzania

Portugalia w 7 dni w tydzień zwiedzanie plan zwiedzanie objazdówka po Portugalii przewodnik po Portugalii

Plan zwiedzania Portugalii w 7 dni? Czy jest to w ogóle możliwe? Oczywiście, że tak! 7 dni w Portugalii wystarczy, by poznać jej różnorodność, zobaczyć najważniejsze zabytki związane z historią kraju, a także poznać dwa najważniejsze miasta Portugalii – Lizbonę i Porto, a także wypocząć na złotych plażach środkowej Portugalii. Przedstawiamy tym razem propozycję zwiedzania Portugalii w 7 dni – swoisty plan podróży, który mamy nadzieję, że pomoże Wam zaplanować wizytę w tym magicznym kraju!

Portugalia w 7 dni może być… ciekawa, bo z naszym planem zwiedzisz miejsca, skąd wypłynął Vasco da Gama w swoją słynną podróż do Indii, zobaczysz największe w Europie oceanarium, smakowita, bo skosztujesz najsłynniejszych portugalskich babeczek i spróbujesz wina porto w Porto, wypoczynkowa, bo podczas tych 7 dni będzie okazja wypoczywać na najlepszych plażach miejscowości Nazare, historyczna, gdyż podczas drogi zwiedza się wpisane na listę UNESCO obiekty, a wreszcie zróżnicowana, bo wielkim plusem Portugalii jest to, że mimo małych rozmiarów ma bardzo dużo do zaoferowania!

Portugalia w 7 dni w tydzień zwiedzanie plan zwiedzanie objazdówka po Portugalii przewodnik po Portugalii

Portugalia w 7 dni – plan zwiedzania

Nasza propozycja zwiedzania Portugalii w 7 dni obejmuje przylot i wylot z Lizbony, a na samo zwiedzania przeznacza się równe 7 dni. Program można dowolnie modyfikować w zależności od naszych preferencji i czasu, którym dysponujemy. Plan na Portugalię w siedem dni wygląda następująco:

Opis miejsc w objazdówce “Portugalia w 7 dni”

Pełen opis trasy oraz informacje praktyczne dotyczące zwiedzania tego kraju w przedstawionym schemacie zawarłem na swoim prywatnym blogu, na którym piszę o Portugalii i nie tylko. Pełen opis trasy Portugalia w 7 dni można znaleźć na stronie: Portugalia w tydzień, czyli jak zwiedzić Portugalię w 7 dni? [Plan podróży + mapa]>>> Zapraszam wszystkie osoby zainteresowanie do odwiedzenie strony oraz korzystania z przedstawionego plany podczas planowaniu podróży po Portugalii.

Portugalia w 7 dni w tydzień zwiedzanie plan zwiedzanie objazdówka po Portugalii przewodnik po Portugalii

Portugalia w 7 dni – mapa zwiedzania

Wypożyczenie samochodu w Portugalii

Przedstawiony plan zwiedzania Portugalii w tydzień najłatwiej jest zrealizować, jeśli zdecydujemy się wypożyczyć samochód – najlepiej w opcji wypożyczenia samochodu w Lizbonie, a zwrotu w Porto (jednak wtedy bardzo często jest doliczana dodatkowo opłata w wysokości 80-120€, więc należy do skalkulować). Ceny z różnych wypożyczalni samochód w Portugalii można sprawdzić poniżej, dzięki czemu można skorzystać z najlepszej promocji w danej chwili. Zawsze, aby uzyskać najkorzystniejszą cenę, rekomendujemy zarezerwować samochód wcześniej przez Internet – jest to zdecydowanie korzystniejsza rozwiązanie, niż zostawienie tego na ostatni moment.

Wyszukiwarka noclegów podczas pobytu w Portugalii

Wybór noclegów na trasie jest ogromny, w szczególności w dużych miastach, jak Lizbona oraz Porto. Wybierać można zarówno w ciekawie urządzonych hostelach, licznych apartamentach, jak i luksusowych hotelach. Zwiedzając północ Portugalii można skorzystać z oferty kameralnych hoteli położonych wśród winnic doliny rzeki Douro, a podczas pobytu w centralnej Portugalii dobrych apartamentów lub gustownie urządzonych pensjonatów. Aktualne promocje i najlepsze ceny można sprawdzić korzystając z wyszukiwarki najlepszych noclegów w Portugalii poniżej.

Booking.com
Portugalia plan zwiedzania na tydzień

Dodaj nowy komentarz

Imię jest wymagane.
Adres email jest wymagany.
Nieprawidłowy adres URL. (http://example.com)