Współpraca z InfoLizbona.pl

Alfama przewodnik Lizbona zwiedzanie

Strona InfoLizbona.pl – praktyczny przewodnik po Lizbonie i Portugalii to obecnie największy portal o Lizbonie i Portugalii regularnie aktualizowany i prowadzony z dnia na dzień od roku 2013. Każdego dnia przez naszą stronę, profil na Facebook-u, tablice na Pinterest, stronę Google Plus, serwis Instagram lub konto na Twitterze , czy kanał na YouTube, dostarczamy inspiracji, zdjęć, wideo, tekstów oraz bieżących informacji na temat nie tylko Lizbony, ale i całej Portugalii oraz wszystkiego co związane z tematyką portugalską. Nie wierzysz? Sprawdź nas!

Z dnia na dzień się rozwijamy, tworzymy, działamy – najlepiej świadczą o tym nasze statystyki. Jeśli jesteś zainteresowany ich dokładnym poznaniem, to zapraszamy do kontaktu>>>. Lubimy nowe wyzwania, nowych ludzi, nowe rzeczy, a jednocześnie jesteśmy otwarci na nowe pomysły, inspiracje, komentarze, krytykę (tą konstruktywną cenimy najbardziej na świecie!) oraz współpracę. Wierzymy, że razem z innymi możemy zrobić znacznie więcej, niż byśmy to zrobili sami. A co lubimy i co możemy zrobić dla Ciebie, dla nas, dla naszych Czytelników i Klientów?

 • kochamy pisać! Mieliśmy okazję napisać już kilka tekstów na temat Lizbony, udzielić kilku wywiadów – sama przyjemność pisać lub wypowiadać się o tym, co się kocha. Możemy napisać do Ciebie tekst na temat Portugalii lub udzielić wywiadu, jeśli będzie potrzebował
 • tworzymy i aktualizujemy przewodniki po Portugalii! Do tej pory współpracowaliśmy m.in. z wydawnictwami Pascal i Bezdroża. Jakie są tego efekty? Cały czas kontynuujemy naszą współpracę, a powoli tworzy się również nasz autorski przewodnik po Lizbonie!
 • robimy zdjęcia i to dużo zdjęć, fotografia to nasza pasja, która pozwala nam pokazać piękno Portugalii i Lizbony. Jeśli zatem potrzebujesz zdjęć z Portugalii, z Portugalią w tle lub z Portugalią w roli głównej, to dobrze trafiłeś! Dysponujemy zdjęciami zarówno do użytku komercyjnego, jak i niekomercyjnego. Założyliśmy pierwszego fotograficznego bloga z Portugalii, który jest dostępny pod adresem portugalia-inspiruje.pl>>>, a na którym prezentujemy nasze zdjęcia. Zobacz, czy któreś z nich Cię zainteresują i zainspiruj się Portugalią!
 • pomagamy w organizacji ślubu w Portugalii. Jeśli masz pytania odnośnie polecanych restauracji na przyjęcie ślubne, ciekawego miejsca, gdzie można zabrać gości lub formalności dotyczących zawarcia ślubu cywilnego w Lizbonie, to napisz do nas>>> i postaramy Ci się pomóc. Sprawdź również ten link: Organizacji ślubu w Lizbonie>>>
 • szukasz fotografa, który wykona dla Ciebie sesję zdjęciową w Lizbonie lub innym mieście Portugalii? Fotograf w Lizbonie pomoże utrwalić na zawsze wyjątkowe momenty z Twojego życia – czy to ślub, wieczór panieński lub kawalerski, wspólny wypad ze znajomymi lub rodzinne wakacje. Chcesz mieć dobre zdjęcia z Lizbony? Zapraszamy i polecamy: Fotograf w Lizbonie>>>, by dowiedzieć się więcej o możliwościach zamówienia sesji fotograficznej w Portugalii.
 • w naszych tekstach i materiałach na stronie jest miejsce na link sponsorowany do Twojej strony, grafikę reklamową lub kilka słów o Twojej działalności, czy produktach. Jedna zasada: nie wprowadzamy w błąd naszych Czytelników, nie kłamiemy, nie kolorujemy
 • jeśli masz inny pomysł na wykorzystanie naszej strony i jej kanałów komunikacyjnych lub może wręcz przeciwnie i nie masz pomysłu, to napisz do nasz>>> – co dwie lub trzy głowy, to nie jedna, dlatego razem na pewno wymyślimy coś ciekawego i fajnego

Zapraszamy do kontaktu z nami, czy to przez formularz kontaktowy>>> lub pisząc na adres info@infolizbona.pl, a nawet jeśli nie będzie nam dane współpracować, a będziesz w Lizbonie, to zapraszamy na kawę!

Dane kontaktowe i do faktur

Nazwa firmy: INFOLIZBONA.PL UNIPESSOAL LDA
Telefon: +351 967 352 639
Adres: Praceta Mirita Casimiro n4 R/C A
Miasto: 2675-410 Odivelas
Kraj: Portugalia

NIPC: 514342382
Wpis do Registo Nacional dos Agentes de Animação Turística: 861/2017
Polisy ubezpieczeniowe: Acidentes Pessoais: Apólice n.º 7679217 i Responsabilidade Civil: Apólice n.º 7679215

4 komentarze. Przeczytaj je poniżej lub dodaj kolejny

 • Ewa napisał/a:

  Wielkie dzięki za garść praktycznych informacji o podróżowaniu po Portugalii w czasie Pandemii <3

  Odpowiedz
  • Krzysztof Gierak napisał/a:

   Nie ma za co. Cieszę się, że przygotowana strona jest pomocna podczas planowania wyjazdu do Portugalii.

   Pozdrawiam serdecznie

   Odpowiedz
 • Piotr napisał/a:

  Wspaniałe, piękne miasto, które podczas zwiedzania z Panek Krzysztofem uchyliło rąbka swoich tajemnic. Wskazówki na temat miasta, a także wycieczek po innych częściach Portugalii udzielone nam przez Pana Krzysztofa okazały się bezbłędne i bardzo nam pomogły. Polecamy!!

  Odpowiedz
 • Dorota napisał/a:

  Spędziliśmy w Lizbonie niezapomniany tydzień, pogoda i humory dopisywały. Przez te kilka dni zobaczyliśmy największe lizbonskie atrakcje, dlatego z p. Piotrem z lubością zanurzyliśmy się w nieznane zakątki miasta.
  Spędziliśmy z p. Piotrem fantastyczne godziny na rozmowie, opowieściach i oglądaniu mniej znanych cudów Lizbony.
  Byliśmy w fantastycznych miejscach, p. Piotr chętnie opowiadał o codzienności i ciekawostkach z życia lizbończykow
  Było mega sympatycznie, polecam taki sposób zwiedzania
  Pozdrawiam
  Dorota

  Odpowiedz

Dodaj nowy komentarz

Imię jest wymagane.
Adres email jest wymagany.
Nieprawidłowy adres URL. (http://example.com)