Kawa i InfoLizbona.pl?

Wirtualna Kawa Buy Coffee To Wsparcie Lokalnych Twórców Lizbona Lisbonaa Portugalia Polski Przewodnik po Lizbonie i Portugalii Jak postawić wirtualną kawę InfoLizbona

Przygotowane poradniki nt. zwiedzania Lizbony, wskazówki, przewodniki po stolicy Portugalii i treści na stronie InfoLizbona.pl okazały się pomocne dla Ciebie? Jeśli tak, to zapraszamy do postawienia nam wirtualnej kawy >>>. Jest to prosty i łatwy wyraz wsparcia naszej pracy i docenienia treści, które dostarczymy. Już teraz dziękujemy – wielkie obrigado! – za wszystkie do tej pory postawione nam espresso, cappuccino i cafe łate oraz inne dobre kawy. 

Wasza pomoc aktywnie wspiera tworzenie nowych materiałów na stronie oraz kanałach social media InfoLizbona (jeśli jeszcze nas nie obserwujesz, to zapraszamy do przyjaciół InfoLizbona po więcej praktycznych informacji i wskazówek, jak dobrze spędzić czas w Lizbonie: Instagram >>> oraz Facebook >>>). 

Jak postawić nam kawę?

Postawienie wirtualnej kawy jest bardzo proste i zajmuje chwilę. Nie ma tutaj żadnych subskrypcji, ani deklaracji między Tobą, a InfoLizbona lub Buy Coffee To. Każde wsparcie jest jednorazowe, a transakcje bezpieczne.

Jak zatem można nam postawić wirtualną kawę przez Buy Coffee To i wyrazić swoje uznanie / podziękowanie za przygotowaną stronę oraz naszą pracę?

 • Wchodzimy na buycoffee.to/infolizbona.pl >>> i wybieramy preferowaną opcję kawy.
 • Podajemy swoje imię i nazwisko, adres e-mail (nie jest on jednak dodawany do żadnej bazy danych, więc nie będziemy potem otrzymali spamu). Opcjonalnie możecie dołączyć wiadomość i napisać kilka słów od siebie.
 • Następnie wybieramy opcję płatności – mamy do wyboru m.in. BLIK lub przelew online. Zatwierdzamy płatność.
 • Gotowe! Wszystko zajmuje chwilę. Dziękujemy ogromnie za Wasz czas i za wirtualną kawę.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wirtualna kawa dla InfoLizbona.pl

Dostajemy od Was pytania “Jak można wspomóc tworzenie InfoLizbona.pl lub podziękować za treści prezentowane na portalu, które pomogły Wam w zwiedzaniu Lizbony lub planowaniu podróży po Portugalii”? Jest nam bardzo miło za takie wiadomości, e-maile oraz słowa wymieniane podczas spotkań na żywo w Lizbonie. Wychodząc na przeciw Waszym oczekiwaniom postanowiliśmy udostępnić taką możliwość przez postawienia wirtualnej kawy InfoLizbona.pl. Jak działa wirtualna kawa dla InfoLizbona.pl?

Od teraz jest możliwość wsparcia InfoLizbona.pl i podziękowania w symboliczny sposób za treści, które są dla Was pomocne podczas pobytu w Portugalii lub zwiedzaniu Lizbony. Możecie postawić wirtualną kawę na stronie buycoffee.to/infolizbona.pl >>>. Strona Buy Coffee to to polska firma, która w prosty i bezpieczny sposób umożliwia wsparcie kreatywnych twórców ciekawych treści w Internecie.

Polskie Przewodnik po Lizbonie i Portugalii 2023 wirtualna kawa poradniki jak kupić wirtualną kawę online Lizbona

Obrigado za wszelkie kawy małe i duże

Już w tym miejscu dziękujemy wszystkim (obrigado, jak to mawiają Portugalczycy), którzy postawią InfoLizbona.pl wirtualną kawą. To miłe z Waszej strony, że doceniacie naszą prace i czas poświęcony na prowadzenie strony oraz tworzenie nowych treści / aktualizację istniejących.  Dziękujemy za Wasze wsparcie oraz poświęcony czas.

Wirtualna Kawa Buy Coffee To Wsparcie Lokalnych Twórców Lizbona Lisbonaa Portugalia Polski Przewodnik po Lizbonie i Portugalii Jak postawić wirtualną kawę InfoLizbona

Wszystkich Czytelników zachęcamy do korzystania z informacji zawartych na InfoLizbona.pl – mamy nadzieję, że z każdym nowym artykułem, opisem, zdjęciem i przewodnikiem, strona będzie dla Was jeszcze bardziej pomocna podczas zwiedzania Lizbony, odkrywania sekretów portugalskiej stolicy, planowania podróży małych i dużych do Lizbony. A wszystkie informacje zawarte na InfoLizbona.pl sprawią, że przyjemnie, ciekawie i inspirujące spędzicie czas w magicznej Portugalii.


Lizbona Polski przewodnik po Lizbonie i Portugalii wycieczki po polsku z prywatnym przewodnikiem zwiedzanie informacje rekoemndacjeWraz z całym zespołem InfoLizbona.pl, którzy tworzą pasjonaci i znawcy Portugalii, dokładam ogromnych starań, by przygotowana strona była pomocna dla wszystkich wybierających się do Lizbony.

Zapraszam już teraz do zjawiskowej Portugalii. Jeśli jesteś zainteresowana/y zwiedzaniem Lizbony z nami lub skorzystaniem z naszych wycieczek po Lizbonie (i nie tylko) w języku polskim, to zapraszamy do kontaktu. Czy warto? Przeczytaj o tym w opiniach osób, które już z nami zwiedzały Lizbonę >>>.

Daj nam znać, kiedy będziesz w Lizbonie i co Cię interesuje – postaramy Ci się pomóc, by Twój pobyt w portugalskiej stolicy był na pewno udany!


  Dodaj nowy komentarz

  Imię jest wymagane.
  Adres email jest wymagany.
  Nieprawidłowy adres URL. (http://example.com)