Fotograf w Lizbonie

Fotograf w Lizbonie i Portugalii Lizbona Lisbona ślub wesele fotografie zdjęcia sesje zdjęciowe

Interesuje Cię fotograf w Lizbonie – na ślub, wesele lub sesję zdjęciową w Portugalii? A może chcesz, by Lizbona była tematem przewodnim Twojej fotosesji i potrzebujesz fotografa, który ją wykona, a przy tym odkryję przed Tobą kilka tajemnic Lizbony wykonując zdjęcia w miejscach oddających duszę i klimat Lizbony? Możemy Ci pomóc i sprawić, że nie będzie potrzeby więcej się martwić o dobre zdjęcia – czy to z wakacji w Lizbonie, wypadu ze znajomymi, wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego, ślubu, wesela, czy po prostu krótkiego wyjazdu do stolicy Portugalii.

Fotografia od długiego już czasu jest naszą pasją… i została pasją do dnia obecnego. Jest to pasja-hobby, swoisty sposób na spędzanie naszego czasu wolnego oraz dalszy rozwój, a jednocześnie możliwość poznawanie otaczającego świata w trochę inny sposób. Mamy dzięki temu możliwość robienia takich zdjęć, jakie lubimy. Robimy zdjęcia z przyjemności i dla pasji. Jeśli podobają Wam się nasze prace, to zapraszamy do współpracy.

Jesteśmy osobami, które lubią być w odpowiednim miejscu i odpowiednim czasie z aparatem fotograficznym w ręce, a efekt finalny takiego spotkania przedstawiać na niezwykłych fotografiach. Dzieckiem spotkania naszej pasji do fotografii z miłością do Portugalii jest strona www.portugalia-inspiruje.pl na której to znajdziecie więcej naszych prac i poznasz nasz styl.

Czy nasza fotografia jest komercyjna? Tak, gdyż wykonane zdjęcia sprzedajemy, a jednocześnie zajmujemy się wykonywaniem sesji zdjęciowych lub reportaży. Jeśli potrzebujesz fotografa, który pomoże Ci uwiecznić Twoje niepowtarzalne momenty w Portugalii – czy to ślub w Lizbonie, czy może wieczór panieński/kawalerski, a może wyjazd firmowy lub z gronem znajomych, czy po prostu romantyczny wypad we dwoje, a podobają Ci się nasze prace, to zapraszamy do kontaktu. Napisz na info@infolizbona.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Fotograf na ślub w Lizbonie

Moment ślubu jest tą chwilą, na którą czeka się długo, a nie zapomina się jej nigdy. Czy Lizbona jest dobrym miejsce, by wziąć ślub właśnie tutaj? Są osoby, które powiedzą jednogłośnie tak, a są też i takie, które mają innych faworytów w tej dziedzinie. My mówimy zdecydowanie tak! Nie tylko dlatego, że ślub zawierany w Ambasadzie RP w Lizbonie przebiega w bardzo przyjemnej atmosferze, ale przede wszystkim dlatego, że Lizbona, jak i inne miasta w Portugalii są wymarzoną scenerią na sesję ślubną!

Lizbona czaruje festiwalem kolorów – od złotego słońca, przez biel swoich ulic, zieleń ogrodów i parków, błękit płytek azulejos, po całą paletę czerwieni i fioletów podczas zachodów słońca. Fotograf w Lizbonie znajduje się w raju, a gdy zna się to miasto, to jest się w stanie znaleźć wiele interesujących miejsc na ciekawe i oryginalne fotografie ślubne. Zdjęcia ze słynnym tramwajem 28 w tle, a może w romantycznym ogrodzie botanicznym lub majestatycznych wnętrzach pałaców? Gwarantujemy, że fotografie ze sesji ślubnej w Lizbonie będą bardzo ładnie prezentować się w rodzinnym albumie i zawsze przypominać magiczne chwilę spędzone w stolicy Portugalii!

Fotograf na wyjazd firmowy do Lizbony

Wyjazdy firmowe do Lizbony są coraz popularniejsze wśród polskich firm. Nie przypadkowo – Lizbona z roku na rok zyskuje na popularności, a często jest to coś nowego i oryginalnego dla pracowników. Ciekawą i nietuzinkową pamiątką zarówno dla firmy, jak i uczestników wyjazdu do Lizbony lub ogólnie Portugalii mogą być dobre fotografie pokazujące najciekawsze momenty i chwile wyjazdu firmowego, motywacyjnego lub szkoleniowego. Wynajęcie fotografa sprawi, że nie ma potrzeby się martwić o dobre jakościowo zdjęcia oraz ciekawe ujęcia, które następnie można dowolnie wykorzystać przez firmę. Fotograf może towarzyszyć grupie podczas całego pobytu lub w wybrane dni, w określonych godzinach.

Rejs z delfinami, zwiedzanie wąskich uliczek Alfamy, spróbowanie najsłynniejszych babeczek portugalskich – pasteis de belem lub degustacja wina porto, kolacje z fado, czy zabawę podczas imprezy integracyjne – to wszystko można pokazać na niezwykłych zdjęciach, które oddadzą klimat i wspólnego ducha wyjazdu.

Twoje zdjęcia w Lizbonie!

Zwiedzanie Lizbony można również połączyć z sesją zdjęciową w różnych miejscach stolicy Portugalii. Znamy to miasto od podszewki, każdego dnia zwiedzamy jego główne trakty turystyczne, jak i mniejsze uliczki razem z turystami. Możemy połączyć spacer po Lizbonie z sesją zdjęciową w najciekawszych miejscach Lizbony – na punktach widokowych, gdzie Lizbona będzie stanowiła przepiękne tło, w słynnym tramwaju 28, siatce sennych uliczek Bairro Alto lub monumentalnej architekturze dzielnicy Belem, czy Sintry.

Teraz istnieje możliwość poznania Lizbony w niebanalny sposób z lokalnym przewodnikiem, który pokażę Lizbonę nie tylko od strony najważniejszych zabytków i atrakcji, ale również od tej trochę mniej turystycznej strony, a przy okazji mieć z tego oryginalną pamiątkę w postaci sesji zdjęciowej.

Fotograf w Portugalii

Portugalia nie jest dużym krajem, dzięki czemu istnieje możliwość skorzystania z oferty polskich fotografów nie tylko w Lizbonie, ale w każdym innym mieście lub rejonie Portugalii – czy to Porto, Coimbrze, Fatimie lub Faro. Wybierasz się na Algarve i chcesz zamówić fotografa, by wykonał fotografie właśnie na południu Portugalii? Nie stanowi to żadnego, problemu – zapraszamy w takim przypadku do kontaktu.

Sesje zdjęciowe w Lizbonie i innych miastach Portugalii

Lubimy nowe wyzwania, jesteśmy ciekawi nowych rzeczy, otwarci na interesujące pomysły i innowacyjne idee na sesje zdjęciowe. Napisz, o jakiej sesji marzysz, jakich zdjęć potrzebujesz, jaka sesji Ci się spodobała lub jakie zdjęcia chciałbyś powtórzyć – postaramy Ci się pomóc.

Kontakt na fotografa w Lizbonie

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie sesji zdjęciowych w Lizbonie lub innym mieście Portugalii, chcesz skorzystać z naszych usług lub umówić się na wspólne zdjęcia, to zapraszamy do kontaktu pisząc email na adres: info@infolizbona.pl Możesz również skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego tutaj>>> Na wszystkie zapytania odpowiadamy w przeciągu 24-48h. Jeśli po tym czasie nie otrzymałeś odpowiedzi na swoje zapytanie, to prosimy o telefon (+351967352639), wcześniej jednak prosimy sprawdzić folder “spam”.

1 komentarz. Przeczytaj je poniżej lub dodaj kolejny

  • Marzena napisał/a:

    Dzien dobry. Zdjęcia robię hobbystycznie, a dzisiaj przyjechalam do Lizbony i okazalo się, ze w moim Olympusie padła matryca. Czy oferują Państwo wynajem jakiegos aparatu na parę dni? Nie musi być nic profesjonalnego…

    Odpowiedz

Dodaj nowy komentarz

Imię jest wymagane.
Adres email jest wymagany.
Nieprawidłowy adres URL. (http://example.com)