Najlepsze życzenia … z Lizbony!

Lizbona Boże Narodzenie Święta Lisbona Portugalia Tradycje Wydarzenie Co sie Dzieje Sylwester 2019 Przewodnik Zabytki Atrakcje Zwiedzanie Boze Narodzenie

Drogi Czytelniku! Tobie oraz wszystkim Twoim bliskim, a także wszystkim zakochanym w Lizbonie, Lisbon Lovers i miłośnikom Portugalii, czyli najlepszych plaż, pomocnych i otwartych ludzi, doskonałego wina, smacznego jedzenia oraz kalendarza wypełnionego słonecznymi dniami – życzymy Wam wszystkiego dobrego z okazji Świąt Bożego Narodzenia – Feliz Natal, jak mawia się w Portugalii! Zobaczcie, czego jeszcze Wam życzymy z okazji tegorocznych świąt i zbliżającego się nowego roku 2020!

Życzymy Ci Czytelniku, aby te święte były takie, jakie sobie je wymarzysz! Odpocznij, ciesz się dniem, na bok odstaw troski dnia codziennego. Niech pod choinką Ty i wielu z Was znajdzie bilet do Lizbonybilet do zakochania się w tym mieście – może właśnie tegoroczne Boże Narodzenie będzie pierwszym krokiem ku temu!

Spędź święta tak jak lubisz. Życzymy, aby było ona dla Ciebie i Twoich bliskich słodkie, pachnące, aromatyczne, uśmiechnięte i pełne tej dobrej energii i radości ze spędzania czasu razem.

Na każdy dzień świąt i nie tylko – również całego przyszłego roku życzymy Ci dużo uśmiechu i powodzenia we wszystkich Twoich sprawach prywatnych i zawodowych. Niech wiele z nich przeplata się z Portugalią lub może dla odmiany – niech dla wielu z nich właśnie Lizbona i Portugalią będą dobrym miejscem odskoczni i odpoczynku.

Piękny 2020 rok z Lizboną w tle!

Niech również zbliżający się rok 2020 będzie lepszy lub przynajmniej tak dobry, jak mijający 2019. Niech spełni się wiele z Twoich marzeń i Twoich bliskich, tak aby za rok mogliście powiedzieć, że rok 2020 był dobrym rokiem i wiele dobrego wydarzyło się w Waszych życiu. Ponownie niech to będzie związane z Lizboną lub jakimkolwiek innym miastem Portugalii – dumnym i pięknym Porto, studencką Coimbrą lub słonecznym Faro, a może z jakąś zapomnianą wioską w Alentejo? Każdy na pewno znajdzie swoje magiczne miejsce w Portugalii!

Lizbona Boże Narodzenie Święta Lisbona Portugalia Tradycje Wydarzenie Co sie Dzieje Sylwester 2019 Przewodnik Zabytki Atrakcje Zwiedzanie Boze Narodzenie

Lizbona i Boże Narodzenie 2019

Jeśli masz chwilę czasu, to zapraszamy do naszych tekstów o świętach i obchodach Nowego Roku w Lizbonie – może okażą się pomocne dla Ciebie. Jeśli spędzacie Boże Narodzenia w Lizbonie, to na pewno zainteresuje Wasz nasz tekst: Bożonarodzeniowy przewodnik po Lizbonie 2019 – kilka pomysłów na Boże Narodzenie w Lizbonie. Osoby spędzające Sylwestra 2019/2020 w Lizbonie, zapraszamy do naszego poradnika: Jak ciekawe spędzić Sylwestra w Lizbonie oraz co wtedy robić w mieście? Będzie on dostępny zaraz po świętach na stronie głównej InfoLizbona.pl

Zobaczcie na zdjęciach, jak pięknie wygląda Lizbona w 2019 roku z okazji świąt – jak tysiące kolorowych lampek dodają jej jeszcze więcej uroku, jak pachnie dymem pieczonych kasztanów, jak rozgrzewa aromatycznym winem, jak zapraszamy, by podczas spokojnego zwiedzania odkrywać jej magię. Osoby zainteresowanie tradycjami bożonarodzeniowymi wiele interesujących informacji znajdą w tekście: Tradycje i zwyczaje Bożego Narodzenia w Portugalii.


JESZCZE RAZ WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA ORAZ SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!

DO ZOBACZENIA W LIZBONIE W 2020!


2 komentarze. Przeczytaj je poniżej lub dodaj kolejny

Dodaj nowy komentarz

Imię jest wymagane.
Adres email jest wymagany.
Nieprawidłowy adres URL. (http://example.com)