Wesołych świąt… z Lizbony!

Lizbona Lisbona Lisboa Fotospacer foto spacer zwiedzanie Boże Narodzenie święta 2017 Bożego Narodzenia Nowy Rok Sylwester w Lizbonie Portugalia fotografie zdjęcia

Drodzy Czytelnicy, zakochani w Lizbonie, wszyscy Lisbon Lovers oraz miłośnicy Portugalii, czyli najlepszych plaż, pomocnych i otwartych ludzi, doskonałego wina, smacznego jedzenia oraz kalendarza wypełnionego słonecznymi dniami – życzymy Wam wszystkiego dobrego z okazji Świąt Bożego Narodzenia – Feliz Natal, jak mawia się w Portugalii!

Życzymy Wam, aby te święte były takie, jakie sobie je wymarzycie! Odpocznijcie, cieszcie się dniem, na bok odstawcie troski dnia codziennego. Niech pod choinką z wielu Was znajdzie bilet do Lizbony – bilet do zakochania się w tym mieście – może właśnie tegoroczne Boże Narodzenie będzie pierwszym krokiem ku temu! Na każdy dzień świąt i nie tylko – również całego przyszłego roku życzymy Wam dużo uśmiechu i powodzenia we wszystkich Waszych sprawach prywatnych i zawodowych. Niech wiele z nich przeplata się z Portugalią lub może dla odmiany – niech dla wielu z nich właśnie Lizbona i Portugalią będą dobrym miejscem odskoczni i odpoczynku.

Niech również zbliżający się rok 2018 będzie lepszy lub przynajmniej tak dobry, jak mijający 2017. Niech spełni się wiele z Waszych marzeń i Waszych bliskich, tak aby za rok mogliście powiedzieć, że rok 2018 był dobrym rokiem i wiele dobrego wydarzyło się w Waszych życiu. Ponownie niech to będzie związane z Lizboną lub jakimkolwiek innym miastem Portugalii – dumnym i pięknym Porto, studencką Coimbrą lub słonecznym Faro, a może z jakąś zapomnianą wioską w Alentejo? Każdy na pewno znajdzie swoje magiczne miejsce w Portugalii!

Lizbona-Życzenia-Święta-2018-przewodnik

Jeśli macie chwilę czasu, to zapraszamy do naszych tekstów o świętach i obchodach Nowego Roku w Lizbonie – może okażą się pomocne. Jeśli spędzacie Boże Narodzenia w Lizbonie, to na pewno zainteresuje Wasz tekst: Bożonarodzeniowy przewodnik po Lizbonie 2017 – kilka pomysłów na Boże Narodzenie w Lizbonie. Wszyscy, którzy zamierzają spędzić Sylwestra 2017/2018 i przywitać 2018 rok w stolicy Portugalii mogą skorzystać z naszego tekstu: Poradnik sylwestrowy 2017/2018 w Lizbonie – co, gdzie, kiedy i jak?

Zapraszamy również na fotospacer po centrum Lizbony, byście mogli zobaczyć, jak pięknie wygląda w tym roku stolica ozdobiona tysiącami kolorowych lampek: Fotospacer po centrum Lizbony [Galeria dużych zdjęć]. Osoby zainteresowanie tradycjami bożonarodzeniowymi wiele interesujących informacji znajdą w tekście: Tradycje i zwyczaje Bożego Narodzenia w Portugalii.

Jeszcze raz Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku!

Do zobaczenia w Lizbonie!

Dodaj nowy komentarz

Imię jest wymagane.
Adres email jest wymagany.
Nieprawidłowy adres URL. (http://example.com)