Tanie loty Ryanair z Lizbony do Porto

Ryanair Tanie Loty Lizbona Porto 2015

Irlandzkie linie lotnicze Ryanair chcą zrewolucjonizować loty krajowe w Portugalii i całkiem możliwe, że im się to uda. Loty na trasie Lizbona – Porto należą do najtańszych na rynku. Za lot linią Ryanair zapłacimy mniej, niż za przejazd autokarem, czy nawet autostradę oraz koszty paliwa. Jeśli ktoś zatem planuje wybrać się do Lizbony, a przy okazji zwiedzić Porto na północy Portugalii, to warto by zainteresował się lotami Ryanaira na tej trasie.

Ceny za lot na trasie Lizbona – Porto i Porto – Lizbona rozpoczynają się od 14,99€/osobę. Ceny takie są dostępne w systemie rezerwacyjnym przewoźnika do końca marca. W kwietniu już za bilet na wspomnianych trasach trzeba zapłacić nieznacznie więcej, bo 17,99€. Cena obejmuje już dwa bagaże podręczne, a dodatkowym plusem obydwu lotnisk – zarówno w Lizbonie, jak i Porto, jest ich dobra lokalizacja, blisko centrum.

Loty Lizbona – Porto

Ryanair oferuje każdego dnia dwa loty z Lizbony do Porto, z wyjątkiem soboty i niedzieli, kiedy obsługuje tylko jedno połączenie. Loty są rano i wieczorem (odpowiednio wylot z Lizbony o godzinie 8.00 i 20.25), a w Porto jesteśmy po niecałej godzinie lotu. Od kwietnia sartuje dodatkowe połączenie w południe. W Lizbonie samoloty Ryanaira startują z terminu 2 Dostępność miejsc na chwilę obecną jest bardzo duża i można wybierać zarówno w datach, jak i lotach porannych lub wieczornych. Ceny do 14,99€

Ryanair Tanie Loty Lizbona Porto 2015

Loty Porto – Lizbona

Loty z Porto są wcześniej – samolot startuje o godzinie 6.30, a loty wieczorne znowu są później, gdyż startują o 21.05 W niedzielę odbywa się dodatkowy lot o 6.30 W każdym przypadku w Lizbonie jesteśmy po niecałej godzinie, a my wysiadamy z samolotu na Terminalu 1 Cena jest taka sama, jak w przypadku lotów z Lizbony, czyli 14,99€/os.

Ryanair Tanie Loty Lizbona Porto 2015

Loty rezerwujemy na stronie przewoźnika www.ryanair.pt>>> Informacje na temat lotniska w Lizbonie można znaleźć tutaj>>>, a lotniska w Porto tutaj>>> Jeśli ktoś jednak woli takie środku transportu, jak autobusy lub samochód, to polecamy tekst: Jak dojechać z Lizbony do Porto?>>>

Dodaj nowy komentarz

Imię jest wymagane.
Adres email jest wymagany.
Nieprawidłowy adres URL. (http://example.com)