Świadkowie na ślub w Lizbonie

Bierzecie ślub w Lizbonie i są Wam potrzebni świadkowie na ślub? Z przyjemnością postaramy Wam się pomóc w tym! Sami wiemy z doświadczenia, że czasami znalezienie polskich świadków na ślub za granicą Polski w konsulacie może być problemem, dlatego też stworzyliśmy tą stronę, która ma pomóc w znalezieniu polskich świadków na ślub w Portugalii. 

Ślub w Lizbonie przebiega zawsze w bardzo przyjemnej i spokojnej atmosferze, a sama Lizbona i jej klimat sprawiają, że jest to wydarzenie wyjątkowe. Często ślub brany w Lizbonie, w Ambasadzie RP, jest ślubem bardzo kameralnym – wspomina się ten moment później bardzo dobrze.

Fotograf na ślub w Lizbonie Portugalii Lisbonie Lisbon Lizbona fotograf ślubny sesje zdjęciowe wedding zdjęcie foto
Kilka sekund przed rozpoczęciem uroczystości w Ambasadzie RP w Lizbonie

Zanim jednak weźmie się ślub w Portugalii należy załatwić kilka formalności, jak na przykład przygotować takie dokumenty, jak paszport lub dowód osobisty, skrócone odpisy aktów urodzenia, dowód ustania lub unieważnienia małżeństwa, jeżeli osoba zamierzająca zawrzeć małżeństwo pozostawała poprzednio w związku małżeńskim, ew. zezwolenie na zawarcie związku małżeńskiego, jeśli wymagają tego przepisy Kodeksu Rodzinnego i Opiekuńczego. Pełne informacje można znaleźć tutaj>>>

Polscy świadkowie na ślub w Lizbonie

Potrzebni również są świadkowie na ślub. Jeśli wybieracie się do Lizbony sami i potrzebujecie świadków na swój ślub, to chętnie służymy pomocą – możemy być Waszymi świadkami lub pomóc w ich załatwieniu. Potrzebujecie świadków w Lizbonie? Skontaktujcie się z nami na adres info@infolizbona.pl lub przez formularz kontaktowy>>> 

Pomożemy Wam również w załatwieniu bukietu ze świeżych kwiatów dla Pani Młodej, kwiatu do męskiej butonierki, wizażystki lub fryzjera dla Pary Młodej, a także zająć się możemy kwestią nie tylko sesji zdjęciowej w Lizbonie, ale również kwestiami toastu po uroczystości lub rezerwacji stolika na romantyczną kolację.

Kto może zostać świadkiem na ślub w Lizbonie

Musi to być osoba pełnoletnia. Przed samą uroczystością trzeba okazać dokument potwierdzający tożsamość. Podczas uroczystości świadkowie znajdują się z Parą Młodą, a w odpowiednio momencie świadkowie składają podpisy pod aktem małżeństwa.

A czy warto wziąć ślub w Lizbonie?

Nie jesteśmy obiektywni w tym temacie, gdyż kochamy Portugalię, a w szczególności Lizbonę, gdzie mamy przyjemność żyć każdego dnia. Patrząc jednak na ilość zadowolonych małżeństw, które pobrały się właśnie w Portugalii, chyba warto wziąć ślub w tym mieście. Lizbona to oryginalna stolica europejska – inna, niż Paryża, Londyn lub Madryt. Lizbona ma swój specyficzny klimat, ludzie tutaj są otwarci, jedzenie przepyszne, a słońce przez większą część roku przyjemnie ogrzewa jej mieszkańców. Zresztą… zobaczcie sami na zdjęciach.

Świadkowie na ślub w Lizbonie | Ślub i wesele w Portugalii

Pośredniczymy w usługach i świadczeniach dla młodych par w Lizbonie. Jeśli zajmujesz się czymś, co może okazać się pomocne podczas przygotować do ślubu w Lizbonie lub myślisz, że w jakikolwiek sposób możesz pomóc podczas organizacji ślubu w Lizbonie zapraszamy do kontaktu z nami>>>

Więcej zdjęć z Lizbony i innych miast Portugalii publikujemy na naszym blogu fotograficznym www.portugalia-inspiruje.pl, na który serdecznie zapraszamy, bo zobaczyć, jak inspiruje nas Portugalia. Mamy nadzieję, że zainspiruje również Was!

Dodaj nowy komentarz

Imię jest wymagane.
Adres email jest wymagany.
Nieprawidłowy adres URL. (http://example.com)