Sesja zdjęciowa w Lizbonie: Gosia i Maciek

Ślub w Lizbonie Portugalii sesja zdjęcia fotograf Lizbona Portugalia wesele

Jak może wyglądać sesje zdjęciowa w Lizbonie z okazji ślubu lub wesela? Gosia i Maciek w połowie czerwca wzięli ślub w Lizbonie i zdecydowali się na sesję zdjęciową w tym magicznym mieście. Pomysłów na sesję było kilka, a głównym założeniem, które przyświecało całe sesji foto była naturalność i to, aby oddać uczucie między dwoma osobami. Sesja w Lizbonie miała bardzo kameralny charakter, dzięki czemu zarówno Para Młoda, jak i my, będziemy ją wspominali bardzo miło. Zobaczcie kilka ujęć z całej ślubnej sesji fotograficznej Gosi i Maćka w Lizbonie.

Ślub w Lizbonie Portugalii sesja zdjęcia fotograf Lizbona Portugalia wesele
Gosia i Maciek na Praca do Comercio

Sesja zdjęciowa w centrum Lizbony

Naszą sesję rozpoczęliśmy w historycznym centrum Lizbony. Odwiedziliśmy wspólnie takie miejsca m.in. jak Praca do Comercio, Rua Augusta, plac Rossio, czy windę Bica lub uliczki Bairro Alto. Każda z tych części miasta pokazuje inny charakter Lizbony, ma różne kolory i pozwala uchwycić różne ujęcia. Naszymi ulubionymi zdjęciami z tej części są m.in. ujęcia na placu Praca do Comercio, jak i w uliczkach Bairro Alto.

Zdjęcia ślubne na plażach w okolicach Lizbony

Z Gosią i Maćkiem spotkaliśmy się również, by wspólnie wybrać się na plażę i tak również zrobić kilka dobrych zdjęć. Naturalność Gosi i Maćka, ich poczucie humoru i bezproblemowa współpraca sprawiły, że wizyta była owocna. Udało nam się uchwycić efektowne sceny zarówno na długo przed, jak i bezpośrednio po zachodzie słońca. Ciekawym doświadczeniem była również wizyta na przylądku Cabo da Roca – najdalej na zachód wysuniętym punktem Europy kontynentalnej.

Ślub w Lizbonie Portugalii sesja zdjęcia fotograf Lizbona Portugalia wesele
Bairro Alto

Twoja sesja zdjęciowa w Lizbonie

Jeśli szukasz fotografa na ślub w Lizbonie lub jakiekolwiek inne wydarzenie, osoby, która pozwoli Ci uwiecznić na zawsze wyjątkowe momenty z Twojego życia lub Twoich bliskich, to zapraszamy do kontaktu>>> Oferujemy sesję foto nie tylko w Lizbonie, ale na terenie całej Portugalii. Dowiedz się więcej: Fotograf w Lizbonie>>> Jeśli chcesz zobaczyć więcej zdjęć z sesji zdjęciowej Gosi i Maćka w Lizbonie, to zapraszamy na bloga: portugalia-inspiruje.pl>>>

Dodaj nowy komentarz

Imię jest wymagane.
Adres email jest wymagany.
Nieprawidłowy adres URL. (http://example.com)