Oceanarium w Lizbonie najlepsze na świecie

Oceanarium w Lizbonie najlepsze na świecie 2015 tripadvisor

Oceanarium w Lizbonie zostało wybrane najlepszym oceanarium na świecie przez użytkowników popularnego portalu Tripadvisor. Zostało ono ocenione najwyżej wśród 25 ocenianych akwariów na świecie. Lizbońskie oceanarium pokonało takie renomowane oceanaria, jak obiekty w Georgia (USA), Walencii (Hiszpania), Motobu-cho (Japonian), Sentosa Island (Singapór) lub Dubaju (ZEA).

Oceanarium w Lizbonie – numer 1 na świecie

Jedna z największych atrakcji turystycznych Lizbony została wybrana “Najlepszym akwarium na świecie” na podstawie 10 835 opinii użytkowników portalu Tripadvisor. Ponad 7000 opinii oceniło oceanarium w Lizbonie najwyżej w możliwej skali dając mu ocenę “Doskonałe”. Nie przypadkowo również to właśnie lizbońskie ogromne akwarium, jak czasami nazywane jest oceanarium, jest numerem jeden wśród atrakcji turystycznych i zabytków w Lizbonie. Jest to jedna z głównych atrakcji dla dzieci i nie tylko w całej Lizbonie. Jeśli wybieramy się na zwiedzanie Parku Narodów w Lizbonie, to koniecznie trzeba odwiedzić to miejsce – czy warto? Zdecydowanie!

Oceanarium w Lizbonie najlepsze na świecie 2015 tripadvisor

Oceanarium w Lizbonie istnieje już od 17 lat i od tego czasu odwiedziło je już ponad 19 milionów osób z całego świata. Aktualne informacje, szczegóły dojazdu oraz zdjęcia z lizbońskiego oceanarium znajdziecie tutaj: Oceanarium w Lizbonie – wszystko, co chcielibyście wiedzieć + ceny, dojazd i mapa.

Dodaj nowy komentarz

Imię jest wymagane.
Adres email jest wymagany.
Nieprawidłowy adres URL. (http://example.com)