Najlepsze życzenia … z Lizbony!

Lizbona Nowy Rok 2019 Boże Narodzenie 2018 Przewodnik po Świętach Życzenia Portugalskie Wesołych Świąt Kartka z Lizbony

Drogi Czytelniku! Tobie oraz wszystkim zakochanym w Lizbonie, Lisbon Lovers oraz miłośnikom Portugalii, czyli najlepszych plaż, pomocnych i otwartych ludzi, doskonałego wina, smacznego jedzenia oraz kalendarza wypełnionego słonecznymi dniami – życzymy Wam wszystkiego dobrego z okazji Świąt Bożego Narodzenia – Feliz Natal, jak mawia się w Portugalii! Zobaczcie, czego jeszcze Wam życzymy z okazji tegorocznych świąt i zbliżającego się nowego roku 2019!

Życzymy Ci Czytelniku, aby te święte były takie, jakie sobie je wymarzysz! Odpocznij, ciesz się dniem, na bok odstaw troski dnia codziennego. Niech pod choinką Ty i wielu z Was znajdzie bilet do Lizbony – bilet do zakochania się w tym mieście – może właśnie tegoroczne Boże Narodzenie będzie pierwszym krokiem ku temu! Na każdy dzień świąt i nie tylko – również całego przyszłego roku życzymy Ci dużo uśmiechu i powodzenia we wszystkich Twoich sprawach prywatnych i zawodowych. Niech wiele z nich przeplata się z Portugalią lub może dla odmiany – niech dla wielu z nich właśnie Lizbona i Portugalią będą dobrym miejscem odskoczni i odpoczynku.

Niech również zbliżający się rok 2019 będzie lepszy lub przynajmniej tak dobry, jak mijający 2018. Niech spełni się wiele z Twoich marzeń i Twoich bliskich, tak aby za rok mogliście powiedzieć, że rok 2019 był dobrym rokiem i wiele dobrego wydarzyło się w Waszych życiu. Ponownie niech to będzie związane z Lizboną lub jakimkolwiek innym miastem Portugalii – dumnym i pięknym Porto, studencką Coimbrą lub słonecznym Faro, a może z jakąś zapomnianą wioską w Alentejo? Każdy na pewno znajdzie swoje magiczne miejsce w Portugalii!

Lizbona Nowy Rok 2019 Boże Narodzenie 2018 Przewodnik po Świętach Życzenia Portugalskie Wesołych Świąt Kartka z Lizbony

Jeśli masz chwilę czasu, to zapraszamy do naszych tekstów o świętach i obchodach Nowego Roku w Lizbonie – może okażą się pomocne. Jeśli spędzacie Boże Narodzenia w Lizbonie, to na pewno zainteresuje Wasz nasz tekst: Bożonarodzeniowy przewodnik po Lizbonie 2018 – kilka pomysłów na Boże Narodzenie w Lizbonie. Osoby spędzające Sylwestra 2018/2019 w Lizbonie, zapraszamy do naszego poradnika: Jak ciekawe spędzić Sylwestra w Lizbonie oraz co wtedy robić w mieście?

Zapraszamy również na fotospacer po centrum Lizbony, byście mogli zobaczyć, jak pięknie wygląda w tym roku stolica ozdobiona tysiącami kolorowych lampek: Fotospacer 2018 po centrum Lizbony [Galeria dużych zdjęć]. Osoby zainteresowanie tradycjami bożonarodzeniowymi wiele interesujących informacji znajdą w tekście: Tradycje i zwyczaje Bożego Narodzenia w Portugalii.


Jeszcze raz Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku!
Do zobaczenia w Lizbonie w 2019!

Dodaj nowy komentarz

Imię jest wymagane.
Adres email jest wymagany.
Nieprawidłowy adres URL. (http://example.com)