Fotografia ślubna w Lizbonie – sesje zdjęciowe, które zatrzymają na zawsze ślubne wspomnienia

Fotografia Ślubna sesje zdjęciowe sesja zdjęciowa Ślub i Wesele Lizbonie Lisbonie Portugalia w Portugalii Zdjęcia

Fotografia ślubna, to jedna z najprzyjemniejszych części naszej pracy, a każdy ślub w Lizbonie zawsze miło wspominamy. Biorąc ślub w Lizbonie, czy innym mieście Portugalii warto pomyśleć o profesjonalnej sesji zdjęciowej, która na zawsze uwieczni wspaniałe i unikalne momenty dnia ślubu lub wesela na końcu Europy. Dzięki czemu zawsze będzie można wrócić wspomnienia do magicznego dnia ślubu w Portugalii oraz pokazać znajomym lub rodzinie na zdjęciach, jak minął nam jeden z najważniejszych momentów naszego życia.

Lizbona jest miastem bardzo ciekawym, obfitującym w wiele scenerii i miejsc do niezwykłej oraz urokliwej sesji zdjęciowej – bez znaczenia, czy to sesji ślubnej w dniu ślubu, czy jakimkolwiek innym dniu (na przykład podczas podróży poślubnej). Mimo, że jest to miasto nieduże, to ma dużo do zaoferowania, a jego różnorodność sprawia, że zdjęcia wychodzą oryginalnie i unikatowo.

Fotografia ślubna w Lizbonie

Kolorowa, bardzo klimatyczna ślubna sesje zdjęciowa wyjdzie w labiryncie wąskich uliczek Alfamy, które co jakiś czas przecinane są przez charakterystyczny żółty tramwaj 28 – jeden z symboli Lizbony. To właśnie tam w tle zdjęć będą idealnie komponowały się ze sobą płytki azulejos, suszące się pranie oraz wąskie urokliwe uliczki, w których bez trudu można się zgubić tak, by być w nich samemu. Całkowicie inaczej wyjdą zdjęcia w dzielnicy Baixa – turystycznym centrum Lizbony. Duże otwarte przestrzenie miejskie, rzeka Tag rozbijająca się o plac Praca do Comercio, a w tle most 25 kwietnia – zdjęcia w tej dzielnicy wychodzą dobrze zarówno w ciągu dnia, jak i o zachodzie słońca.

Ciekawą scenerią na fotografię ślubną może też być dzielnica Belem. To właśnie tam Klasztor Hieronimitów, czy Wieża Belem stanowić mogą doskonałą scenerię do romantycznych zdjęć, które uchwycą detale, uczucia oraz gesty młodej pary. W Belem znajdziemy również rozległe ogrody i zielone przestrzenie, które dobrze komponują się z bliskością rzeki Tag. Belem inspiruje ciekawymi sceneriami na dobre zdjęcia ślubne, nie przypadkowo.

Sesja zdjęciowa w Lizbonie

A może sesje zdjęcia na plaży? Nie zapominajmy, że Lizbona jest otoczona przez przepiękne i malownicze plaże, które leżą w niedużej odległości od centrum stolicy Portugalii. Warto się tam wybrać na zachód słońca, by móc uchwycić festiwal kolorów zachodzącego słońca i już na zakończenia dnia wykonać fotografie ślubne, które zawsze będzie się miło oglądało w albumie ślubnym. Do tych najpopularniejszych plaży na pewno zaliczyć trzeba plażę Guincho w Cascais, ale również plaże w okolicach Sintry – jak Praia Grande lub Praia da Adraga.

Lizbona oferuje również możliwość wykonania sesji zdjęciowej w zamkach i pałacach. Wybierają się do Sintry na młodą parę czekają klimatyczne wnętrza Palacio de Pena lub Pałacu Narodowego lub przestrzenie tajemniczego obiektu Quinta da Regaleira, gdzie na zdjęciach można uchwycić tropikalną roślinność, która dobrze współgra z architekturą tego obiektu, który często gości na zdjęciach ślubnych lub weselnych z Lizbony.

Fotograf na ślub w Lizbonie Portugalii Lisbonie Lisbon Lizbona fotograf ślubny sesje zdjęciowe wedding zdjęcie foto

Fotografia ślubna w Lizbonie nie musi być nudna i sztampowa, a może ona dostarczyć wiele inspiracji oraz przyjemności nie tylko fotografowi, ale przede wszystkim młodej parze, dzięki czemu wspólnie spędzony czas jest czasem wykorzystanym przyjemnie i efektownie, a najlepszym rezultatem tego są udane zdjęcia ze ślubu.

Najciekawsze miejsce na sesję ślubną w Lizbonie to:

  • wąskie uliczki dzielnicy Alfama
  • plaża Guincho w Cascais, szczególnie na zachód słońca
  • obiekt Quinta da Regaleria w Sintrze
  • punkty widokowe w Lizbonie
  • dzielnica Baixa oraz sceneria żółtych tramwajów oraz winda
  • ogród botaniczny w Lizbonie

Fotograf i Ślub w Lizbonie, w Portugalii. Sesja zdjęciowa, foto, Lisbona, polecany fotograf

Sesje zdjęciowa i ślub w Lizbonie

Wykorzystując świetną znajomość Lizbony, jej wszystkich zakamarków i sekretów, miejsc, które idealnie nadają się na ślubną sesję zdjęciową w Lizbonie z przyjemnością pomożemy Wam w uwiecznieniu ślubu w Lizbonie – czy to wykonując Waszą sesję zdjęciową w Lizbonie, czy pomagając w jej przeprowadzaniu. Dysponujemy samochodem, dzięki czemu nie będziemy ograniczeni do centrum Lizbony i będziemy mogli się wspólnie udać na sesję w opisane tutaj okolice Lizbony. Zapraszamy do kontaktu: Zamów swoją sesję zdjęciową w Lizbonie>>>

Więcej zdjęć z Lizbony i innych miast Portugalii publikujemy na naszym blogu fotograficznym www.portugalia-inspiruje.pl, na który serdecznie zapraszamy, bo zobaczyć, jak inspiruje nas Portugalia. Mamy nadzieję, że zainspiruje również Was!

Dodaj nowy komentarz

Imię jest wymagane.
Adres email jest wymagany.
Nieprawidłowy adres URL. (http://example.com)