Waiting for azulejos – wideo z Lizbony

Waiting for azulejos wideo

“Waiting for azulejos” to tytuł krótkiego wideo, które prezentujemy poniżej, a które bardzo szybko zagościło w czołówce naszych ulubionych wideo prezentujących Lizbonę. Jest to szybkie, dynamiczne i przede wszystkim oryginalne pokazanie Lizbony. Polecamy wszystkim zobaczenie tego filmu (trwa on tylko 3:17)… i odkrycie Lizbony ponownie lub jej poznanie od bardzo oryginalnej strony.

Wideo zostało nakręcone przez Floriana Lalanne aparatem Sony A7s i prezentuje ono te najpopularniejsze miejsca w Lizbonie, takie jak Praca do Comercio, zamke św. Jerzego, Nadbrzeże Kolumn, Rua Augusta, żółty tramwaj 28, windy Bica i Gloria, dzielnice Belem lub Chiado. Znajdziemy w nim jednocześnie ten słynny lizboński klimat, światło, ludzi i radość z życia. Efektu dodaje muzyka Woodkid “Run boy run” świetna połączona z ujęciami – i nie jest to wcale fado, tak bardzo charakterystyczne dla Lizbony!

Waiting for azulejos – wideo

A dlaczego polubiliśmy tak bardzo te wideo? “Waiting for azulejos” prezentuje Lizbonę w sposób niesztampowy oddając jednocześnie magię i atmosferę tego miasta. Pokazuje, że Lizbona to miasto żyjące, rozwijające się, miasto, które ma energię, gdzie przeszłość, stare ulice, budynki, idealnie współgrają z setkami turystów i codziennym życiem mieszkańców. Zresztą… sprawdźcie sami!

Więcej oryginalnych i ciekawych filmów z Lizbony znajdziecie na naszej tablicy na Pinterest “Wideo z Lizbony”>>>

Obserwuj tablicę Wideo z Lizbony należącą do użytkownika InfoLizbona.pl.

Dodaj nowy komentarz

Imię jest wymagane.
Adres email jest wymagany.
Nieprawidłowy adres URL. (http://example.com)