Tanie loty: Warszawa-Lizbona na styczeń 2014 liniami Ryanair

Tanie loty do Lizbony 2014 Polska Portugalia

Tanie loty do Lizbony znowu dostępne – tym razem na styczeń 2014, dzięki połączeniom lotniczymi liniami Ryanair, który w swojej siatce połączeń ma loty z Warszawy do Lizbony z przesiadką w jednym z europejskich portów lotniczych. W systemie rezerwacyjnym Ryanaira można znaleźć dużo dat i opcji lotów na trasie Warszawa – Lizbona, w korzystnych cenach właśnie na początek roku 2014. O tym, że Ryanair w końcu wszedł do Lizbony pisaliśmy już jakiś czas temu, a teraz mamy kolejne potwierdzenie, że jest możliwe tanie latanie na trasie Polska-Portugalia.

Przesiadki przy prezentowanych poniżej propozycjach są w Londynie, a co ważnie – nie są to przesiadki nocne, dzięki czemu nie trzeba się obawiać spędzenia nocki na lotnisku. Cena biletów rozpoczyna się od 267 zł / dwie strony, co przy normalnej cenie biletu – ok 800 zł jest ceną bardzo korzystną. Warto również nadmienić, że Lizbona jest jedną z najtańszych stolic europejskich, więc tanie loty do stolicy Portugalii można połączyć z bardzo tanim weekendem – nie wierzycie? Przekonajcie się sami!

Co jest bardzo ważne – atrakcyjne ceny na tej trasie może uzyskać każdy, nie jest potrzebne żadne specjalnie członkostwo lub nic takiego. Ważne, aby rezerwacji dokonać na stronie przewoźnika >>> Ryanair.com, a podróż odbyć tylko z bagażem podręcznym (podróżując irlandzkimi liniami mamy możliwość zabrania na pokład dwóch bagaży podręcznych o wymiarach 55 x 40 x 20 cm oraz 35 x 20 x 20 cm.). Przykładowa rezerwacja jest dostępna poniżej:

Tanie loty na styczeń 2014 Warszawa – Lizbona

1) Warszawa Modlin – Londyn Stansted

Tanie loty do Lizbony styczeń 2014 1

 

2) Londyn Stansted – Lizbona – Londyn Stansted

Tanie loty do Lizbony styczeń 2014

 

3) Londyn Stansted – Warszawa Modlin

Tanie loty do Lizbony styczeń 2014 1

 

Lotnisko w Lizbonie zlokalizowane jest ok 35 minut jazdy od centrum Lizbony, szczegółowe informacje o dojeździe z lotniska do centrum Lizbony można znaleźć tutaj: Lotnisko w Lizbonie – dojazd do / z centrum, parkingi, informacje, wypożyczalnie samochodu. Różne opcje zakwaterowania i noclegów w Lizbonie przedstawiamy szczegółowo w dziale Noclegi >>>, a w razie jakichkolwiek pytań odnośnie Lizbony zawsze służymy pomocą – zapraszamy do kontaktu.

Dodaj nowy komentarz

Imię jest wymagane.
Adres email jest wymagany.
Nieprawidłowy adres URL. (http://example.com)