Ryanair w Lizbonie! W końcu tanie loty z Polski do Lizbony [Trasy i połączenia]

Lizbona i Ryanair? Tak! Ogłoszono właśnie, że w końcu, po latach przygotowań, irlandzki przewoźnik zacznie operować z Lizbony. Co to oznacza? Przede wszystkim to, że w końcu jest szansa na tanie loty do Lizbony z Polski, dzięki temu, że miasta, które będą obsługiwane z Lizbony, są również wygodnie skomunikowane z polskimi miastami obsługiwanymi przez Ryanair i Wizz Air. Ryanair zacznie operować z Lizbony od listopada 2013, a na początek ogłoszono cztery połączenie z lizbońskiego lotniska.

Wiadomość ta ucieszyła wszystkich nie tylko fanów tanie latania, ale i zwykłych podróżnikó, którzy od dawna marzyli o Lizbonie, a gdzieś tam zawsze problemem były ceny biletów. Teraz wszystko ma się zmienić – od listopada do Lizbony będzie dolecieć niskokosztowym przewoźnikiem Ryanair, co zdecydowanie ułatwi wielu osobom odwiedzenie magicznej Lizbony!

Już od listopada 2013 przewoźnik otwiera cztery połączenia: do Brukseli Charleroi, Frankfurtu Hahn, Londynu Stansted oraz Paryża Beauvais.  Trzy z tych czterech lotnisk są bardzo dobrze skomunikowane z Polską, więc nie będzie żadnych problemów, aby dolecieć z Polski do stolicy Portugalii!

Serwis lowcostportugal.net udostępnił godziny lotów (SEG=poniedziałek, TER=wtorek, QUA=śoda , QUI=czwartek, SEX=piątek, SAB=sobota , DOM=niedziela):

Lizbona Ryanair loty tanie Polska

O tym, jak dojechać z lizbońskiego lotniska do centrum miasta przeczytać można tutaj: Dojazd z lotniska w Lizbonie do centrum Lizbony>>>

Przypomnijmy, że do tej pory jedynym niskokosztowym przewoźnikiem, który operował z Lizbony był angielski easyJet.

Dodaj nowy komentarz

Imię jest wymagane.
Adres email jest wymagany.
Nieprawidłowy adres URL. (http://example.com)