Restaurant Week w Lizbonie 2016

Restaurant Week 2016 w Lizbonie Lizbona Portugalia Portugal promocje polecane restauracje

Restaurant Week 2016 w Lizbonie to okazja, by zjeść w najlepszych restauracjach w Lizbonie, za znacznie mniej. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 25 lutego – 6 marca 2016, a biorą udział w tej imprezie nie tylko restauracje w Lizbonie, ale również w Porto, Cascais lub Evorze, czy Peniche. Jeśli ktoś wybiera się w tym czasie w Lizbonie warto przejrzeć listę restauracji, które biorą udział w tegorocznej edycji Restaurant Week i spróbować wybrać coś dla siebie. W końcu nie od dziś wiadomo, że Lizbona jest też słynna ze swoich restauracji serwujących specjały nie tylko kuchni portugalskiej!

left;">Restaurant Week na świecie

Pierwsza edycja imprezy Restaurant Week odbyła się w Nowym Jorku w 1992 roku i wzięło w niej udział ok. 90 restauracji w mieście. Dziś impreza rozrosła się do rangi imprezy międzynarodowej, w której bierze udział ponad 10 000 restauracji na całym świecie. Ma ona na celu m.in. ożywienie niskiego sezonu turystycznego, który w tym czasie panuje w branży, a także promocje lokali biorących udział w wydarzeniu i możliwość spróbowanie za niższe pieniądze specjałów, z których słynną restauracje.

Restaurant Week 2016 w Lizbonie Lizbona Portugalia Portugal promocje polecane restauracje

Restaurant Week 2016 w Lizbonie

Edycja w 2016 roku w Lizbonie odbędzie się w dniach 25 lutego – 6 marca 2016, a dla klientów banku Millennium w dniach 18-24 lutego 2016. Każdy z zestawów (przystawka, danie główne, deser) w restauracjach biorących udział w tegorocznej edycji kosztować będzie 20 €, z czego 1 € idzie na cele dobroczynne finansując projektu organizacji społecznych (w tym roku są to organizacje Corações com Coroa i Acreditar). W Lizbonie w Restaurant Week 2016 biorą udział takie restauracje, jak m.in.: Lisboète, Via Graça, Adlib, La Paparrucha, Varanda de Lisboa, Tágide, Casa do Leão, Doca Peixe, Zambeze, Fado em Si, Belém 2 a 8, Vela Latina, Sessenta, La Trattoria, Sítio – Hotel Valverde lub Estória. Pełną listę restauracji można znaleźć tutaj, a także zarezerwować miejsce. Polecamy!

Restaurante Week Lizbona 2016

Dodaj nowy komentarz

Imię jest wymagane.
Adres email jest wymagany.
Nieprawidłowy adres URL. (http://example.com)