Poznajcie InfoPorto.pl – przewodnik po Porto

Porto Polski Przewodnik InfoPorto Info Porto Najlepszy Portal Online o Porto Opis Informacje Praktyczne recencjze zwiedzania z przewodnikiem

Z największą przyjemnością przedstawiamy Wam i zapraszamy do poznania nasz nowy projekt – stronę InfoPorto.pl, która jest młodszą siostrą InfoLizbona.pl. Strona InfoPorto.pl ma za zadanie ułatwić Wam wszystkich planowanie, zwiedzanie i poznanie niezwykłego miasta, jakim jest Porto. Portugalia to nie tylko magiczna Lizbona, cudne Algarve, ale również tajemnicze i wciągające Porto. Kto raz odwiedził Porto i północną Portugalię, ten wie, jak piękne jest to miasto, mające wiele do zaoferowania i potrafiące zostawić na każdym turyście duże wrażenie.

Poznajcie zatem stronę InfoPorto.pl – praktyczny przewodnik po Porto. Mamy nadzieję, że strona ta zainspiruje Was do zaplanowania podróży do Porto i poznania jego smaków, kultury, ludzi, zabytków oraz całego kalejdoskopu uroków, którymi czaruje każdego odwiedzającego.

InfoPorto.pl – skąd ten pomysł?

Pomysł na stronę InfoPorto.pl powstał już dłuższy czas temu. Również coraz więcej z Was pytało nas o Porto – co warto tam zobaczyć, jak zaplanować pobyt, na co zwrócić uwagę? Część z Was, planując podróż do Portugalii, wybiera do zwiedzania obok Lizbony właśnie Porto. Wychodząc na przeciw Waszym pytaniom i prośbą, zdecydowaliśmy się stworzyć stronę w całości dedykowaną Porto.

Porto Polski Przewodnik InfoPorto Info Porto Najlepszy Portal Online o Porto Opis Informacje Praktyczne recencjze zwiedzania z przewodnikiem

Dla kogo jest InfoPorto.pl?

Strona InfoPorto.pl jest dla każdego zainteresowanego w mniejszym lub większym stopniu Porto, gdyż dołożyliśmy wszelkich starań, aby była ona atrakcyjna i ciekawa dla różnych osób. Jest ona zatem zarówno skierowana do turystów przyjeżdżających pierwszy raz do Porto, osób, które szukają ciekawego miasta na city break, osób, które już były w Portugalii, a które chciałyby poznać Porto i porównać je do innych miast, rodzin planujących rodzinne wakacje w Portugalii, czy wreszcie wszystkich zakochanych, którzy już znają Porto, a którzy szukają ciekawostek o tym mieście.

Porto Polski Przewodnik InfoPorto Info Porto Najlepszy Portal Online o Porto Opis Informacje Praktyczne recencjze zwiedzania z przewodnikiem

Co znajdziecie na InfoPorto.pl?

Przygotowując stronę InfoPorto.pl przygotowaliśmy ją w taki sposób, aby była ona jak najbardziej jasna i czytelna. Podzielona jest ona na kilka działów, które grupują aspekty związane z różnymi etapami podróży – od planowania po przyjazd i zwiedzanie Porto oraz okolic. Znajdziecie na InfoPorto.pl działy poświęcone m.in polecanym noclegom w Porto i Vila Nova de Gaia, gastronomii, słynnemu winu porto i nie tylko, zwiedzaniu Porto, najważniejszym zabytkom i atrakcję miasta, historii, geografii lub informacjom praktycznym, które mogą być pomocne podczas pobytu w Porto.

Zależało nam nie tylko na przedstawieniu najważniejszych i najciekawszych informacji o Porto, ale również ukazaniu Porto od praktycznej strony, przekazaniu wielu informacji, których nie sposób znaleźć w standardowych przewodnikach turystycznych po Porto. Ważne jest również to, że strona cały czas się rozwija i regularnie pojawiać się będą na niej nowe teksty.

Porto Polski Przewodnik InfoPorto Info Porto Najlepszy Portal Online o Porto Opis Informacje Praktyczne recencjze zwiedzania z przewodnikiem

InfoPorto.pl – zakochaj się w Porto!

Naszym celem jest, aby podobnie, jak InfoLizbona.pl jest najlepszym i największym źródłem stale aktualizowanych informacji o Lizbonie w polskim Internecie, tak aby InfoPorto.pl było taką samą stroną o Porto. By obydwie strony były dla Was inspiracją i pomocnym narzędziem przy zwiedzaniu Lizbony i Porto oraz innych miast Portugalii. Wierzymy, że z Waszym wsparciem i wszystkimi radami, uda nam się to osiągnąć.

Z tego miejsca chcemy serdecznie też podziękować wszystkim naszym Czytelnikom za wszystkie sugestie, uwagi oraz komentarze, które zmotywowały nas, aby stworzyć stronę InfoPorto.pl Zapraszamy gorąco do poznania i zakochania się w Porto, tak samo, jak w Lizbonie! Sami oceńcie, które miasto zasługuje na miano najpiękniejszego miasta Portugalii!

Zapraszamy serdecznie wszystkich do polubienia InfoPorto.pl na portalu Facebook – bądźcie na bieżąco z Porto i najciekawszymi informacji z północnej Portugalii.

2 komentarze. Przeczytaj je poniżej lub dodaj kolejny

 • Joanna napisał/a:

  Spędziliśmy w Porto wspaniałe chwile z panią Moniką.Dzięki Niej zobaczyliśmy w trzy dni tyle co sami pewnie w dwa tygodnie.Zwiedzaliśmy miejsca,których nigdy byśmy nie odwiedzili,poznaliśmy dawne i obecne życie Portugalczyków.Wiedza i sposób opowiadania były imponujące,od kuchni począwszy ,a na zabytkach skończywszy.Gorąco polecamy wszystkim tym,którzy chcą więcej niż tylko spędzić czas na zakupach i leniuchowaniu na plaży.Jeszcze raz bardzo dziękujemy Moniko! Asia i Jarek

  Odpowiedz
 • Alicja z rodziną napisał/a:

  Cały dzień w Porto…tylko jeden, ale pięknie , ciekawie, bogato spędzony dzięki p.Monice,naszej przewodniczce. Pokazała cudowne i niesamowite miejsca tego miasta, dostosowując wszystko do naszych oczekiwań. Tego właśnie chcieliśmy…nietypowego, prawdziwego, normalnego, ludzkiego Porto nie omijając wspaniałości tego miasta. Najważniejsze było dla nas poznać atmosferę i życie w tym mieście…oczywiście na tyle ile można zauważyć w kilka godzin, ale to sie udało dzięki Monice, której wiedza i sposób przekazania dały nam tą szansę. Dziękujemy!!!!!!!!!!
  Polecamy.

  Odpowiedz

Dodaj nowy komentarz

Imię jest wymagane.
Adres email jest wymagany.
Nieprawidłowy adres URL. (http://example.com)