Lizbona: Opiekunka do dziecka w Lizbonie i okolicach

IS_Zabytki Lisbon Sintra  Portugal Portugalia Zdjecia foto pics 000419Wybierasz się do Lizbony ze swoją pociechą i potrzebujesz opiekunki do dziecka na kilka godzin lub dni? Dobrze trafiłeś – istnieje możliwość wynajęcie polskojęzycznej, sprawdzonej i pewnej opiekunki dla dziecka w Lizbonie lub okolicach, a także innych miastach Portugalii (w tym również Algarve). Jesteś zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu przez formularz kontaktowy lub mailowo na adres info@infolizbona.pl

Jeśli masz ochotę wybrać się na dłuższe zwiedzanie miasta, kolację z muzyką fado lub po prostu zobaczyć Lizbonę nocą, a obawiasz się o dziecko, boisz się zostawić go samego w hotelu lub apartamencie, to wynajęcie polskiej opiekunki dla dziecka jest świetnym pomysłem, który pozwoli zarówno Tobie, jak i dziecku, cieszyć się Lizboną i spędzić przyjemnie czas na wakacjach, wyjeździe lub wycieczce.

Zapewniamy i oferujemy możliwość wynajęcia opiekunki do dziecka:

  • na kilka godzin w nocy lub w czasie dnia
  • na cały dzień
  • dojazd opiekunki do dziecka w Lizbonie do hotelu lub apartamentu
  • polską lub polskojęzyczną opiekunkę z doświadczeniem
  • opiekę nad dzieckiem w różnych miastach Portugalii, w tym popularnym turystycznie Algarve
  • podczas opieki opiekunki nad dzieckiem cały czas możliwość kontaktu z opiekunką
  • ruchome godziny wynajęcia opiekunki
  • osoby pewne i z doświadczeniem

Osoby zainteresowane wynajęciem opiekunki do dziecka w Lizbonie zapraszamy do kontaktu.

Lizbona Oceanarium w Lizbonie Portugalia

Polecamy również zapoznać się z atrakcjami dla dzieci w Lizbonie i okolicach, które dostarczą pomysłu co robić z dzieckiem w Lizbonie. Tekst “Lizbona dla dzieci – atrakcje dla najmłodszych w Lizbonie i okolicach” przedstawia wszystkie najważniejsze atrakcje, miejsca i zabytki dla rodzin w Lizbonie i jej okolicach, które warto odwiedzić, jeśli planujemy przyjazd do Lizbony z naszymi pociechami.

Istnieje również możliwość wynajęcia polskiego, lokalnego przewodnika po Lizbonie i Portugalii, który pokaże Lizbonę, jak i w miarę potrzeby całą Portugalię, tak, aby zaciekawić całą rodzinę. Więcej info tutaj: Polski przewodnik w Lizbonie i po Portugalii. W programie zwiedzania Lizbony przygotowane są specjalne trasy do zwiedzania z dzieckiem, dzięki którym również najmłodsi mają okazję zakochać się w Lizbonie i jej atrakacjach.

Dodaj nowy komentarz

Imię jest wymagane.
Adres email jest wymagany.
Nieprawidłowy adres URL. (http://example.com)