Lizbona – Najlepszy Kierunek Podróży 2015?

Najlepszy Europejski Kierunek Podróży Lizbona 2015

W 2014 roku zaszczytny tytuł „Najlepszy Europejski Kierunek Podróży” zdobyło miasto Porto – w roku 2015 tytuł ten ma szansę zdobyć Lizbona. Dlaczego? Trwa głosowanie organizowane przez organizację European Best Destinations. Wśród wytypowanych miast jest również Lizbona i cały czas można jeszcze głosować na stolicę Portugalii, zatem jeśli ktoś tego jeszcze nie zrobił, niech się spieszy!

Głosowanie na „Najlepszy Europejski Kierunek Podróży” odbywa się każdego roku. W tym roku w szranki stanęły takie miasta, jak Zagrzeb, Wiedeń, Amsterdam, Ateny, Barcelona, Berlin, Bruksela, Londyn, Madryt, Lizbona, Milan, Reykjavík, Paryż lub Ryga, czy Rzym. Konkurencja jest bardzo mocna, ale Internauci każdego dnia deklarują, że głosują na Lizbonę, trzymamy zatem kciuki za portugalską stolicę i zachęcamy do głosowania!

Głosowanie jest bezpłatne i nie wymaga żadnej rejestracji. Na Lizbonę w ramach „Najlepszy Europejski Kierunek Podróży 2015” można głosować na stronie organizacji non-profit European Best Destinations: www.europeanbestdestinations.com/vote Każdy może oddać jeden głos.

Dodaj nowy komentarz

Imię jest wymagane.
Adres email jest wymagany.
Nieprawidłowy adres URL. (http://example.com)