Hotele sieci Accor taniej na wakacje 2013 w Portugalii

Klimat Lizbona Portugalia

Hotele Ibis, które wchodzą w skład sieci hoteli grupy Accor , można już taniej rezerwować na okres wakacji 2013, a co ważne cena pokoju dwuosobowego w tych hotelach, przez całe wakacje, będzie w tej samej cenie – 45€. Wszystko to w ramach działań marketingowych i promocji sieci Accor, która oferuje pobyt, zabookowany za pośrednictwem wszystkich kanałów rezerwacji, w cenie 45 €.

Rezerwacji należy dokonywać w dniach od 6 do 31 maja br, a terminy pobytów objętych promocją, to czas wakacyjny, od 1 czerwca do 31 sierpnia. Akcja obejmie każdy z 74 hoteli marki ibis znajdujących się w tych trzech europejskich krajach: nie tylko Portugalii, ale również Hiszpanii i Włoszech. Obiekty sieci Accor zlokalizowane są m.in. w Madrycie, Barcelonie, Lizbonie, Mediolanie czy Rzymie.

Sieć Accor to duże francuskie międzynarodowe konsorcjum, działające na rynku turystycznym (hotele, restauracje, biura podróży), które prowadzi następujące sieci hoteli: Sofitel, Novotel, Mercure, Ibis, Orbis, Etap, Suitehotel, Coralia Club, Formule 1, Dorint, Red Roof Inns, Motel 6, Studio 6, Libertel, Parthenon Apartments i All Seasons.  W Polsce jest znaczącym udziałowcem Orbis SA, który prowadzi hotele w sieciach Sofitel, Novotel, Mercure, Ibis, Etap i Orbis.

Zobacz listę hoteli Ibis w Lizbonie >>>

1 komentarz. Przeczytaj je poniżej lub dodaj kolejny

  • Darek napisał/a:

    Potwierdzam. W marcu zarezerwowałem sobie 2 doby w hotelu Ibis w Faro. Cena pokoiku dwuosobowego 145 PLN/doba. Tanio jak na hotel.

    Odpowiedz

Dodaj nowy komentarz

Imię jest wymagane.
Adres email jest wymagany.
Nieprawidłowy adres URL. (http://example.com)