easyJet i loty na Azory z Lizbony

EasyJet tanie loty do Lizbony 2014 1

W systemie rezerwacyjnym angielskiego przewoźnika easyJet pojawiał się duża pula tanich lotów z Lizbony na portugalski archipelag wysp Azory, a dokładnie do Ponta Delgada – stolicy wyspy Sao Miguel. Ceny lotów rozpoczynają się od 30,49 € za lot w jedną stronę. Pierwszy loty easyJet startują z Lizbony na Azory pod koniec marca, a w systemie rezerwacyjnym są cały czas jeszcze dostępne bilety w najkorzystniejszej taryfie cenowej!

Na tą wiadomość czekało wielu miłośników portugalskich Azorów, gdyż dzięki niej całkiem możliwe, że Azory staną się łatwiej dostępne – przypomnijmy, że do tej pory na mocy prawa portugalskiego niebo nad Azorami było zarezerwowane tylko dla portugalskich przewoźników SATA oraz TAP.

easyJet będzie latał na Azory z Lizbony

Pierwsze loty angielskiego easyJet odbędą się 29 marca 2015. W tygodniu mają odbywać się trzy kursy z Lizbony – we wtorki, czwartki i niedziele o godzinie 7.20 wylot z Lizbony. Od czerwca władze easyJet zapowiadają zwiększenie częstotliwości kursów do czterech tygodniowo.

Przypomnijmy, że do Lizbony można dolecieć liniami easyJet z Polski – z Krakowa przez Paryż na przykład. Obok easyJet z przewoźników niskokosztowych na Azory będzie latał również irlandzki Ryanair.

Powiązane wpisy

Dodaj nowy komentarz

Imię jest wymagane.
Adres email jest wymagany.
Nieprawidłowy adres URL. (http://example.com)