Ana Moura wystąpi we Wrocławiu

Ana Moura Wrocław Fado Ethno Jazz Festival

Jedna z najpopularniejszych ostatnimi czasu artystek fado w Polsce – Ana Moura ponownie wystąpi w naszym kraju. Donośny głos portugalskiej gwiazdy będzie można usłyszeć już 2 marca 2015 w Synagodze Pod Białym Bocianem we Wrocławiu. Koncerty Any Moura odbędzie się w ramach Ethno Jazz Festivalu 2015. Ceny biletów rozpoczynają się już od 90 zł w przedsprzedaży i są już dostępne do kupienia.

Ana Moura to postać znana już nie tylko w Portugalii, ale i na całym świecie – w tym coraz lepiej też w Polsce. Zdobyła serca Portugalczyków już swoim pierwszym albumem pt. “Guarda-me a vida da mao” i od tego czasu sukcesywnie osiąga sukcesy w swoim kraju, jak i za granicą.

Ana Moura we Wrocławiu

W ramach tegorocznej edycji Ethno Jazz Festival Ana Moura da koncert w Synagodze Pod Białym Bocianem – ul. Włodkowica 7, start o godzinie 19.30 Bilet rozpoczynają się od 90 zł, jednak za te najlepsze trzeba zapłacić nawet 150 zł. Bilety na koncert Ana Moura można rezerwować tutaj>>> Warto jednak się pospieszyć, gdyż wiele biletów się już rozeszło. Nie będzie to pierwszy koncert ten znakomitej artystki fado w naszym kraju, a każdy poprzedni cieszył się dużą popularnością i sprawił, że Ana Moura sukcesywnie zdobywa coraz większą popularność w kraju nad Wisłą.

A jaka jest muzyka fado Ana Moura? Przekonajcie się sami na przykład słuchając jednego z jej najsłynniejszych utworów pt. “Desfado”

Dodaj nowy komentarz

Imię jest wymagane.
Adres email jest wymagany.
Nieprawidłowy adres URL. (http://example.com)