TANIE LOTY DO LIZBONY NA MADERĘ Z BERLINA

Madre tanie loty 2013

Jak podaje portal Loter.pl pojawiła się opcja na tanie loty do Lizbony i na wyspę Madera z Berlina. Loty te znaleźć można w systemie rezerwacyjnym angielskiego przewoźnika easyJet na terminy pod koniec roku. Najlepszą cenę, bo tylko 462 zł za lot w dwie strony na trasie Berlin – Lizbona – Funchal (Madera) – Lizbona – Berlin można znaleźć na daty od 24 listopada do 15 grudnia. Jest to więc idealny pomysł jak uciec przed chłodem i zimnem w Polsce nie tylko by zobaczyć Lizbonę, ale również Maderę – wyspę, która nazywana często jest “perłą Atlantyku”.

Jest to świetny pomysł na poznanie Lizbony, w której spędzić jest okazja kilka dni przed wylotem na Maderę, jak i po powrocie z tej wyspy. Do Berlina bez problemu i tanio dostać się można z kilku miast Polski (m.in. Łodzi, Poznania i Warszawy) Polskim Busem. W systemie rezerwacyjnym easyJet można znaleźć więcej takich kombinacji, tochę droższych, ale które za to pozwalają podróżować w krótszym terminie.

Plan lotu i szczegóły podróży Berlin – Lizbona – Madera – Lizbona – Berlin wyglądają następująco:

  1. Berlin Schoenefeld – Lizbona 24.11 (07:10 – 09:50)
  2. Lizbona – Funchal 27.11 (18:55 – 20:45)
  3. Funchal – Lizbona 13.12 (21:15 – 22:55)
  4. Lizbona – Berlin Schoenefeld 15.12 (10:25 – 14:55)

Tanie loty do Lizbony i na Madere easyJet 2013

Bilety do kupienia są stronie easyJet.com. Ab uzyskać taką ceną należy użyć tzw. patentu krakowskiego oraz lecieć tylko  bagażem podręcznym. Więcej informacji o Maderze (m.in. przewodnik na 7 dni, informacje o wynajęciu samochodu, komunikacji miejskiej oraz polecanych noclegach) można znaleźć w przewodniku po Maderze i Porto Santo dostępnym tutaj >>>

 

 

Dodaj nowy komentarz

Imię jest wymagane.
Adres email jest wymagany.
Nieprawidłowy adres URL. (http://example.com)