Wesołych Świąt z Lizbony!

Boże Narodzenie Lizbona Lisbona Portugalia Fotografie Zdjęcie Foto Przewodnik 2015-2016 Sylwester

Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim naszym Czytelnikom, miłośnikom i zakochanym w Lizbonie oraz całej Portugalii, a także wszystkim turystom odwiedzającym Lizbonę i Portugalię wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, uśmiechu i spełnienia wszystkich marzeń! Mamy nadzieję, że zbliżające się święta przyniosą Wam dużo odpoczynku, relaksu i miłych chwili. Życzymy wszystkim spędzenia tego wspaniałego okresu w gronie najbliższych, w miłej atmosferze i choć na chwilę zapomnienia o codziennych obowiązkach.

A pod choinką… mamy nadzieję, że wielu z Was znajdzie wiele pięknych prezentów, a niektórzy również… bilet do Lizbony! Wspaniałej podróży do Portugalii życzymy wszystkim! Oby, w zbliżającym się nowym roku jeszcze więcej z Was zakochało się w tym wspaniałym mieście, ludziach, jedzeniu i atmosferze.

Drodzy! Jeszcze raz wszystkiego dobrego i radosnego z okazji świąt Bożego Narodzenia! Lizbona pozdrawia Was wszystkich gorąco i zaprasza do siebie na kieliszek zielonego wina:) Feliz Natal, jak mawiają Portugalczycy!

Boże Narodzenie Święta Lizbona Lisbona Lisboa Foto Zdjęcia Życzenia

Dodaj nowy komentarz

Imię jest wymagane.
Adres email jest wymagany.
Nieprawidłowy adres URL. (http://example.com)