Podróż poślubna do Lizbony w … 220 sekund

Podróż poślubna do Lizbony przewodnik fotograf wideo timelaps pomysły planowanie Lisbona Portugalia

Jak może wyglądać podróż poślubna do Lizbony? W kwietniu miałem przyjemność towarzyszyć i pomóc zorganizować małą podróż poślubną do Lizbony Martynie i Mirkowi. Efekty naszej pracy możecie zobaczyć na specjalnym wideo, które w formie timelaps prezentuje ich kilka dni w Lizbonie i okolicach. Dlaczego warto zobaczyć to wideo? Nie jest to zwykłe wideo prezentujące wybrane ujęcia z sesji fotograficznej, ale wideo prezentujące, jak bardzo pozytywnym osobami jest Martyna i Mirek oraz to, jak w prosty sposób można się cieszyć wspólnym wyjazdem. Zapraszamy!

Podróż poślubna do Lizbony

style="text-align: justify;">Razem odwiedziliśmy i zwiedziliśmy kilka miejsc w Lizbonie – m.in. ścisłe turystyczne centrum Lizbony, czyli dzielnice Baixa wraz z jej najważniejszymi obiektami, takimi, jak winda Santa Justa, plac Praca do Comercio lub Rossio, Alfamę z punktami widokowymi Portas do Sol lub Santa Luzia, czy naszą ulubioną windę Bica. Wybraliśmy się również w okolicach Lizbony, czy to do bajkowej Sintry z tajemniczym kompleksem Quinta da Regaleira, na malowniczą plażę Praia da Adraga lub wietrzne plaże Cascais.

Powstało z tego wiele fajnych zdjęć, a wszystko postanowiłem zmontować w timelaps, który w niecałe 4 minuty prezentuje podróż poślubną Martyny i Mirka do stolicy Portugalii. Timelapse to niezwykle popularna technika, łącząca fotografię z filmem oraz wykorzystanie techniki poklatkowej. Co wyszło z tego pomysłu możecie zobaczyć na poniższym filmie. Trochę pracy przy zdjęciach, następnie dużo obróbki i montowania i powstał film prezentujący, jak można się cieszyć chwilą z Lizboną w tle. Podróż poślubna do Lizbony może być fajna – zobaczcie sami!

Timelaps z podróży poślubnej do Lizbony

Podróż poślubna do Lizbony

Martyna i Mirek zdecydowali się nie na tradycyjną sesję fotograficzną, lecz właśnie na timelaps oraz wideo. Każda podróż poślubna jest jednak inna, a ważne, aby sprawiała ona radość, dała dużo frajdy, odpoczynku, a jednocześnie pozwoliła poznać nowe miejsce. Pamiątką z takiej podróży poślubnej może być sesja fotograficzna, które stanowić będzie doskonałe zatrzymanie wspólnych chwili razem lub tego rodzaju timelaps lub inne wideo. Osoby zainteresowane zamówieniem sesje fotograficznej w Lizbonie lub wideo z ich podróży do Lizbony zapraszamy do kontaktu przez formularz kontaktowy, a także do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi projektami oraz portfolio na: Fotograf w Portugalii>>>

Powiązane artykuły:

Dodaj nowy komentarz

Imię jest wymagane.
Adres email jest wymagany.
Nieprawidłowy adres URL. (http://example.com)