Loty do Lizbony z Polski – czerwiec, lipiec, sierpień i wrzesień 2013

Lizbona zdjęcia Lisbon foto Portas dos Sol

Do Lizbony spokojnie można przylecieć w maju, jeśli oczekujemy dobrej, słonecznej pogody, jednak sezon turystyczny rozpoczyna się tutaj w czerwcu i trwa, aż do końca września. Jeśli planujemy wyjazd do Lizbony w tym czasie, to warto wcześniej rozejrzeć się za biletami. Poniższe zestawienie prezentuje porównanie ofert i cen lotów z różnych lotnisk Polski (m.in. Katowice lub Warszawa) różnych przewoźników i w różnych terminach do Lizbony w czerwcu, lipcu, sierpniu i wrześniu 2013.

Do wyboru mamy zarówno tanie linie lotnicze (WizzAir lub easyJet), jak i tradycyjnych przewoźników (niemiecka Lufthansa, portugali TAP, polski LOT lub szwajcarski Swiss). Ofert te różnią się zarówno ceną, jak i czasem loty. Rozpiętość cenowa wynosi od 706,95 zł do 1 280,00 zł za lot w dwie strony dla jednej osoby dorosłej.

Opcja 1 Lot z Polski do Lizbony | wrzesień 2013

ODLOTY – 16 wrzesień 2013
06:00 KTW Katowice Wizz Air W61001
07:25 LTN Londyn Luton 2 h 25 min
12:30 LTN Londyn Luton easyJet EZY2367
15:15 LIS Lizbona 2 h 45 min

POWRÓT – 25 wrzesień 2013
15:30 LIS Lizbona easyJet EZY2368
18:10 LTN Londyn Luton 2 h 40 min
20:35 LTN Londyn Luton Wizz Air
23:50 KTW Katowice 2 h 15 min

Cena całkowita 207,97 €

Opcja 2 Lot z Polski do Lizbony | sierpień 2013

ODLOT – 4 sierpnia 2013
18:20 Katowice LH1361 Lufthansa Cityline
19:55 Frankfurt
21:10 Frankfurt LH1172 Lufthansa Cityline
23:15 Lizbona

POWRÓT – 20 sierpnia 2013
07:10 Lizbona LH1173 Lufthansa Cityline
11:15 Frankfurt
16:10 Frankfurt LH1360 Lufthansa Cityline
17:30 Katowice

Cena całkowita: 1177 zł

Opcja 3 Lot z Polski do Lizbony | czerwiec 2013

ODLOTY – 10 czerwiec 2013
06:00 KTW Katowice Wizz Air W61001
07:25 LTN Londyn Luton 2 h 25 min
12:30 LTN Londyn Luton easyJet EZY2367
15:15 LIS Lizbona 2 h 45 min

POWRÓT – 25 czerwiec 2013
10:45 LIS Lizbona easyJet EZY2366
13:25 LTN Londyn Luton 2 h 40 min
20:35 LTN Londyn Luton Wizz Air W61010
23:50 KTW Katowice 2 h 15 min

Cena całkowita 797,73 zł

Opcja 4 Lot z Polski do Lizbony | czerwiec 2013

ODLOTY – 5 czerwiec 2013
10:35 KTW Katowice LOT LO361
12:00 MUC Monachium 1 h 25 min
14:05 MUC Monachium TAP TP557
16:15 LIS Lizbona 3 h 10 min

POWRÓT – 17 czerwiec 2013
07:15 LIS Lizbona Lufthansa LH1173
11:20 FRA Frankfurt nad Menem 3 h 05 min
21:50 FRA Frankfurt nad Menem Lufthansa LH1362
23:10 KTW Katowice 1 h 20 min

Cena całkowita:1 069,13 zł

Opcja 5 Lot z Polski do Lizbony | lipiec 2013

ODLOTY – 5 lipiec 2013
10:35 KTW Katowice Lufthansa LH5759
12:00 MUC Monachium 1 h 25 min
14:05 MUC Monachium Lufthansa LH6950
16:15 LIS Lizbona 3 h 10 min

POWRÓT – 15 lipiec 2013
16:25 LIS Lizbona Lufthansa LH1169
20:25 FRA Frankfurt nad Menem 3 h
21:50 FRA Frankfurt nad Menem Lufthansa LH1362
23:10 KTW Katowice 1 h 20 min

Cena całkowita 1 280,00 zł

Opcja 6 Lot z Polski do Lizbony | czerwiec 2013

ODLOTY – 8 czerwiec 2013
19:45 WAW Warszawa Swiss LX1353
21:55 ZRH Zurych 2 h 10 min
09:40 (+1) ZRH Zurych Swiss LX2086
11:35 LIS Lizbona 2 h 55 min

POWRÓT – 17 czerwiec 2013
07:15 LIS Lizbona Lufthansa LH1173
11:20 FRA Frankfurt nad Menem 3 h 05 min
15:45 FRA Frankfurt nad Menem Lufthansa LH1350
17:20 WAW Warszawa 1 h 35 min

Cena całkowita 706,95 zł

Opcja 7 Lot z Polski do Lizbony | lipiec 2013

ODLOTY – 11 lipiec 2013
13:50 WAW Warszawa Lufthansa LH1349
15:40 FRA Frankfurt nad Menem 1 h 50 min
21:10 FRA Frankfurt nad Menem Lufthansa LH1172
23:15 LIS Lizbona 3 h 05 min

POWRÓT – 22 lipiec 2013
07:15 LIS Lizbona Lufthansa LH1173
11:20 FRA Frankfurt nad Menem 3 h 05 min
15:45 FRA Frankfurt nad Menem Lufthansa LH1350
17:20 WAW Warszawa 1 h 35 min

Cena całkowita 869,26 zł

Opcja 8 Lot z Polski do Lizbony | sierpień 2013

ODLOTY – 6 sierpień 2013
10:35 WAW Warszawa Austrian Airlines OS626
11:55 VIE Wiedeń 1 h 20 min
14:20 VIE Wiedeń TAP TP691
16:55 LIS Lizbona 3 h 35 min

POWRÓT – 20 sierpień 2013
12:05 LIS Lizbona TAP TP608
15:45 BRU Bruksela 2 h 40 min
19:15 BRU Bruksela LOT LO234
21:10 WAW Warszawa 1 h 55 min

Cena całkowita: 1106 zł

Opcja 9 | Lot z Polski do Lizbony | wrzesień 2013

ODLOTY – 1 wrzesień 2013
14:50 WRO Wrocław Lufthansa LH1373
16:10 FRA Frankfurt nad Menem 1 h 20 min
21:10 FRA Frankfurt nad Menem Lufthansa LH1172
23:15 LIS Lizbona 3 h 05 min

POWRÓT – 13 wrzesień 2013
06:15 LIS Lizbona Lufthansa LH1793
10:15 MUC Monachium 3 h
11:15 MUC Monachium Lufthansa LH1632
12:35 WRO Wrocław 1 h 20 min

Cena całkowita: 924,40 zł

Okresy pobytu, na który wyszukano powyższe ceny, to +/- 14 dni, a prezentowane ceny są cenami bez uwzględnienia dodatkowych opłat za bagaż (w przypadku tanich linii lotnicznych) oraz płatności kartą. Zecydowanie najkorzystniej prezentuje się oferta szwajcarskich linii Swiss z Warszawy, jednak w opcji tej nocka na lotnisku Zurych – cena, jednak jak na wakacje, jest bardzo atrakcyjna.

Powiązane wpisy

2 komentarze. Przeczytaj je poniżej lub dodaj kolejny

  • Ania napisał/a:

    Jeśli chodzi o loty do Lizbony w dobrej cenie, to polecam odwiedzić stronę Air France. Korzystne połączenia m.in. Warszawa- Amsterdam- Lizbona. Czas przesiadki to tylko ok. 2 godziny. Osobiście lecę do Lizbony 3 września a wracam 26 września, za bilety zapłaciłam ok 208 euro i to z bagażem rejestrowanym! Loty są obsługiwane przez KLM oraz Transavia. Polecam!

    Odpowiedz
    • Krzysztof Gierak napisał/a:

      Dzięki za info i wskazówkę! Na pewno okażą się pomocne dla szukających dobrych połączeń do Lizbony:)

      Pozdrawiam!

      Odpowiedz

Dodaj nowy komentarz

Imię jest wymagane.
Adres email jest wymagany.
Nieprawidłowy adres URL. (http://example.com)