Bezpłatna nauka języka polskiego dla dzieci w Portugalii – Przedłużone zapisy! [Reklama]

Język polski w Portugalii dla dzieci Polskie Szkoły Internetowe Libratus Portugalia

Polskie Szkoły Internetowe Libratus to szansa na naukę języka polskiego i realizację polskiej podstawy programowej dla dzieci mieszkających poza granicami kraju. Bezpłatna edukacja jest możliwa w wybranym miejscu i o wybranej porze na całym świecie, w tym również w Portugalii. Przy pomocy Internetu dziecko może rozpocząć swoją przygodę z językiem polskim. Zapisy zostały przedłużone. Pozostały jeszcze ostatnie wolne miejsca!

Znajomość dodatkowego języka jest ogromną zaletą. Wielojęzyczność i wielokulturowość pozwala człowiekowi poznać świat w różnych barwach i odcieniach. Człowiek władający kilkoma językami ma szerszy wachlarz możliwości. Dlatego też warto zadbać o rozwój językowy swoich dzieci i umożliwić im dostęp do polskiej edukacji.

Język polski w Portugalii dla dzieci Polskie Szkoły Internetowe Libratus Portugalia

Język polski dla dzieci mieszkających w Portugalii

Tym bardziej, że możliwość nauki języka polskiego jest dostępna w wybranym miejscu i o dowolnej porze dzięki Polskim Szkołom Internetowym Libratus. Jest to rozwiązanie, które pozwala polskim dzieciom przebywającym poza granicami kraju na realizację polskiej podstawy programowej. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym dziecko może korzystać z Internetowej Platformy Edukacyjnej, na której zamieszczone są ciekawe materiały dydaktyczne. Aby zachęcić dziecko do nauki zostały przygotowane gry, zabawy, quizy czy filmiki, które urozmaicają materiał.

Dziecko w domowym zaciszu, łącząc naukę z zabawą ma okazję poznać świat w języku polskim. W tym trybie nauczania domowego to rodzic staje się nauczycielem dla swojego dziecka. Na Internetowej Platformie Edukacyjnej zamieszczone są scenariusze lekcyjne, gdzie krok po kroku rozpisane są instrukcje dla rodziców. Realizacja ciekawych materiałów może stać się dobrą zabawą dla dzieci, a także dla rodziców, którzy owocnie spędzą czas ze swoimi pociechami.

Nauka języka polskiego w Portugalii dla dzieci

Po roku nauki dzieci przystępują do egzaminu końcoworocznego w Polsce lub zagranicą. Po jego zdaniu otrzymują państwowe świadectwo, takie samo jak dzieci w polskiej Szkole. Udział w projekcie oprócz nauki języka polskiego w ciekawy, innowacyjny sposób, to także dobra okazja do nawiązania nowych znajomości z rówieśnikami nawet z drugiego końca świata. Bogata oferta edukacyjna korzystnie wpływa na rozwijanie umiejętności analitycznego myślenia, tak pożądanej w ówczesnym świecie. Ty też możesz zatroszczyć się o przyszłość swojego dziecka zapisując go do Polskich Szkół Internetowych Libratus! Wystarczy, że dokonasz rejestracji na stronie: www.libratus.edu.pl/zapisy2016. Zapisy zostały przedłużone ale pozostały już ostatnie miejsca! Wykorzystaj szansę na darmową edukację i zapisz dziecko już teraz.

Tekst jest sponsorowany przez Polskie Szkoły Internetowe Libratus. Instytucje zainteresowane współpracą z InfoLizbona.pl zapraszamy do zakładki Współpraca>>>

Dodaj nowy komentarz

Imię jest wymagane.
Adres email jest wymagany.
Nieprawidłowy adres URL. (http://example.com)