Rekrutacja rozpoczęta! Bezpłatna polska szkoła dla najmłodszych w Portugalii [Reklama]

Mieszkasz w Portugalii i chciałbyś, żeby Twoje dziecko mówiło po polsku? Szukałeś rozwiązania, które pomoże Ci w nauce Twojej pociechy? Mamy dla Ciebie sprawdzoną metodę! Z Polskimi Szkołami Internetowymi Libratus stanie się to prostsze niż przypuszczasz! Sprawdź, co powinieneś zrobić, aby i Twoje dziecko mogło skorzystać z tego rozwiązania. 

Polskie Szkoły Internetowe Libratus to innowacyjny projekt koordynowany przez Fundację Edukacji Polonijnej, która rozpowszechnia polską edukację za granicą. Stwarza on możliwość bezpłatnego, polskiego kształcenia dzieci Polaków mieszkających w innym kraju. Zapisując swoje dziecko do projektu dajemy mu szansę na kontakt z językiem ojczystym – wystarczy zarejestrować się na stronie: www.libratus.edu.pl/zapisy2017.

Polskie szkoły w Portugalii

Korzystając z tego rozwiązania, czas i miejsce nauki można dopasować do swoich preferencji. To rodzic pełniący rolę nauczyciela, razem z dzieckiem, wybiera najbardziej dogodną dla siebie porę. Dużym wsparciem jest Internetowa Platforma Edukacyjna, na której znajdują się treści dydaktyczne dla każdej klasy. Materiał podzielony jest na tygodnie, co ułatwia rozplanowanie procesu nauki. Dzięki temu monitorowanie postępów jest łatwiejsze. Informacje wzbogacone są piosenkami, grami edukacyjnymi i animacjami – ta różnorodność sprawia, że zajęcia są bardziej atrakcyjne i stają się prawdziwą przyjemnością. Uczniowie łatwiej przyswajają wiedzę, a także chętniej uczestniczą w kolejnych spotkaniach. Istotną rolę w edukacji najmłodszych odgrywają także lekcje on-line prowadzone przez polskich nauczycieli. Stanowią one doskonałą okazję do podsumowania zdobytych umiejętności z minionego tygodnia. Po roku nauki uczeń przystępuje do egzaminu klasyfikacyjnego, dzięki któremu może otrzymać polskie świadectwo szkolne. Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.libratus.edu.pl .

Polskie szkoły w Portugalii i nauka języka polskiego 2017

Podczas roku szkolnego uczniowie mogą skorzystać z dodatkowych rozwiązań, które powodują, że zdobywanie wiedzy staje się dla nich ciekawsze. Dużą popularnością wśród uczniów cieszy się program “Kolega z ławki”, w ramach którego uczestnicy dobierani są w pary i mogą się ze sobą komunikować. Wspólnie uczestniczyć w konkursach, a przede wszystkim wzajemnie motywować się do nauki.

Zapisy do polskiej szkoły w Portugalii 2017

W Polskich Szkołach Internetowych Libratus rozpoczęły się zapisy na rok szkolny 2017/2018. To doskonała okazja, aby nie ponosząc kosztów ułatwić dziecku naukę języka polskiego. Rok szkolny rozpocznie się we wrześniu, jednak zapisy potrwają tylko do końca maja.

Rodzicu, już dziś zapisz swoje dziecko i daj mu szansę na rozwój z językiem polskim! Dołącz do nas rejestrując się za pomocą formularza na stronie: www.libratus.edu.pl/zapisy2017 . Nie warto odkładać tego kroku na później, ponieważ liczba miejsc jest w tym roku ograniczona.

Tekst jest sponsorowany przez Polskie Szkoły Internetowe Libratus. Instytucje zainteresowane współpracą z InfoLizbona.pl zapraszamy do zakładki Współpraca>>>

Dodaj nowy komentarz

Imię jest wymagane.
Adres email jest wymagany.
Nieprawidłowy adres URL. (http://example.com)