Uber w Lizbonie – darmowe przejazdy

Uber Lizbona Porto Portugalia darmowe przejazdy kod promocyjny opis jak korzystać Lisbon Lisabon Lisboa Portugal

Uber w Lizbonie działa od 2014 roku i z każdym miesiącem zdobywa coraz większą popularność. Jest to dobra alternatywa dla tradycyjnych taksówek oraz dla osób lubiących tańsze przejazdy po mieście, czy nie lubiących korzystać z komunikacji miejskiej. W Lizbonie lub Porto Uber działa dość prężnie. Poniżej prezentujemy, jak uzyskać zniżkę do 5 € na pierwszą podróż wykorzystaniem aplikacji Uber, co często można oznaczyć nawet darmowy pierwszy przejazd w Lizbonie lub Porto.

Co to jest Uber?

Zacznijmy jednak od tego, czym jest Uber? Jest to platforma, która oferuje przejazdy po mieście (w Portugalii po Lizbonie i Porto głównie) łącząc pasażerów z kierowcami za pomocą specjalnej aplikacji w telefonie. Aplikację można ściągnąć tutaj: Android lub iOS.

To co wyróżnia Ubera na tle innych tego typu aplikacji, to bardzo konkurencyjne ceny za przejazd (zdecydowanej niższe, niż tradycyjnych taksówek), możliwość bezgotówkowej płatności oraz bardzo duża dostępność kierowców.

Gdy zamówimy przez Ubera przejazd, wyświetla nam się imię kierowcy, typ pojazdu i jego numer rejestracyjny, dzięki czemu mamy pewność, że wsiadamy do właściwego pojazdu. Opłata za przejazd jest naliczana automatycznie po zakończeniu przejazdu, a nasze konto jest obciążane zgodnie z wybranym sposobem płatności.

Uber Lizbona Porto Portugalia darmowe przejazdy kod promocyjny opis jak korzystać Lisbon Lisabon Lisboa Portugal 2

Darmowe przejazdy z Uberem w Portugalii

Wyjazd do Lizbony lub Porto może być świetną okazją, by przetestować, jak działa Uber i dlaczego warto z niego korzystać. Wszystkie osoby, które chciałaby skorzystać z darmowego lub promocyjnego pierwszego przejazdu Uberem w Lizbonie mogą skorzystać z naszego zaproszenie do aplikacji. Jak to działa? Rejestrując się w aplikacji z naszego polecenie (link dostępny tutaj >>>) lub wpisując przy rejestracji kod 6a3n895sue można uzyskać pierwszy darmowy przejazd z Uberem w Portugalii (na bliskich odległościach)  lub też zniżkę na przejazd do 5 € (zależne od kraju, w którym zarejestrowany jest numer telefonu).

Jak skorzystać z darmowego/zniżkowego przejazdu w Lizbonie lub Porto z Uberem? Krok po kroku

  1. Ściągnij aplikację na swój telefon z Internetu: Android lub iOS.
  2. Zarejestruj się w aplikacji, należy podać imię i nazwisko oraz preferowaną formę płatności.
  3. Podaj kod promocyjny 6a3n895sue (Menu>Płatności>Dodaj kod promocyjny>wpisujemy 6a3n895sue)
  4. Gotowe, przyjemnych podróży!

Uber Lizbona Porto Portugalia darmowe przejazdy kod promocyjny opis jak korzystać Lisbon Lisabon Lisboa Portugal 4

Uber w Lizbonie

Z każdym miesiącem Uber w Lizbonie jest coraz bardziej popularny, a o jego plusach świadczy coraz większa liczba osób, która korzysta z przejazdów z Uberem nie tylko w Lizbonie, ale również innych miastach na świecie, gdzie działa ta aplikacja. Korzystając z aplikacji nie musimy się obawiać nie uczciwych taksówkarzy, przepłaconych przejazdów lub tego, że taksówka nie przyjedzie na czas. Nie przypadkowo Uber cieszy się taką popularnością, mimo regularnych protestów tradycyjnych taksówkarzy w Lizbonie.

Uber Lizbona Porto Portugalia darmowe przejazdy kod promocyjny opis jak korzystać Lisbon Lisabon Lisboa Portugal 2

Czy warto korzystać z Ubera w Lizbonie? Patrząc na ceny przejazdów w stosunku do tradycyjnych taksówek, to Uber wychodzi korzystniej. Dla przykładu oto ceny najpopularniejszych przejazdów tradycyjnymi taksówkami i Uberem:

  • Lotnisko – Baixa:  Tradycyjna taxi: ok. 12-14 €; Uber: 6-9 €
  • Lotnisko – Chiado: Tradycyjna taxi: ok. 13-16 €; Uber: 8-11 €
  • Baixa – dworzec autobusowy Sete Rios: Tradycyjna taxi: 6-8 €; Uber: 4-6 €
  • Oriente – lotnisko: Tradycyjna taxi: 6-7 €; Uber: 3-5 €

Jak widać przejazdy Uberem mają konkurencyjne ceny dla tradycyjnych taksówek w Lizbonie. Warto również nadmienić, że nie ma żadnego problemu, aby zamówić Ubera z lotniska w Lizbonie na przejazd do centrum lub innego miejsca w Lizbonie. Dodatkowym plusem są nowe samochody i mili kierowcy, w Lizbonie i Porto działa również Uber Green i Uber Black (podwyższony standard przejazdów dla wymagających klientów). Zarejestrować się w Uber można tutaj >>>