Kontakt | InfoLizbona.pl

Lizbona Portugalia Porto Polski Przewodnik Lokalny po polsku kontakt biznesowy zwiedzanie co zobaczyć atrakcje i zabytki

Lizbona, jak i cała Portugalia jest bardzo fantastyczna i potrafi oczarować każdego – to właśnie z pasji i zamiłowania do Lizbony powstała strona InfoLizbona.pl Mam nadzieję, że znajdziesz na niej wiele informacji na temat zwiedzania Lizbony i podróżowania po Portugalii, które sprawiają, że Twój pobyt w tym kraju będzie cudowny i niezapomniany.

Strona ta w kompleksowy sposób opisuje kwestie zwiedzania i poznawania Lizbony, jej aspekty turystyczne oraz opisuje wszystkie sprawy, które są istotne z punktu widzenia turysty odwiedzającego stolicę Portugalii, bardzo często wykraczając poza zakres informacji prezentowanych w standardowych przewodnikach turystycznych.

Kwestie zwiedzania Lizbony z lokalnym przewodnikiem zostały szczegółowo opisane tutaj >>> Jeśli jednak masz pytania, które wykraczają poza zakres informacji przedstawionych na stronie oraz komentarzy dostępnych pod poszczególnymi tekstami, to zapraszam do kontaktu.

Podobnie, jeśli potrzebujesz:

  • szukasz lokalnego przewodnika dla małych grup po innych miastach Portugalii, niż Lizbona – np. Porto lub Fatima
  • fotografa w Portugalii, który zrealizuje dla Ciebie sesję fotograficzną
  • świadków na ślub lub pomocy w organizacji ślubu w Lizbonie
  • porady odnośnie wypożyczenie samochodu w Portugalii
  • pomocy w znalezieniu noclegu w Portugalii
  • zdjęć zamieszczonych na stronie w większym formacie
  • napisania tekstu lub publikacji na tematy związane z Portugalią
  • jesteś zainteresowany współpracą biznesową lub reklamą na stronie InfoLizbona.pl – szczegóły dostępne w dziale współpraca >>>
  • informacji lub rzeczy nie wymienionych powyżej

Jak można się z nami skontaktować?

Pisząc na adres info@infolizbona.pl lub – w sprawach pilnych można również dzwonić na numer telefonu 00 351 967 352 639 Osoby zainteresowanie zwiedzaniem Lizbony z polskim przewodnikiem, w tym biura podróży i organizatorów turystycznych, zapraszamy na stronę: Polski przewodnik w Lizbonie >>>, gdzie znaleźć można wszystkie szczegóły.

Można również kontaktować się korzystając z formularza kontaktowego dostępnego poniżej.


Na wszystkie zapytanie staramy się odpowiedzieć do 2 dni roboczych – jeśli do tego czasu nie uzyskali Państwo odpowiedzi, to prosimy o sprawdzenie folderu „spam” w programie pocztowym i/lub kontakt telefoniczny. Priorytetowo traktowane są zapytania odnośnie zwiedzania Lizbony lub współpracy.

Lizbona Portugalia Porto Polski Przewodnik Lokalny po polsku kontakt biznesowy zwiedzanie co zobaczyć atrakcje i zabytki

Szanując Państwa czas, jak i swój własny, na pytania dotyczące organizacji wyjazdu do Portugalii, kwestie jasno i czytelnie opisane na stronie w działach „Porady”, „Info Lizbona” i „Pomysł na Lizbonę” (tam znaleźć można wszystkie informacje nt. polecanych restauracji w Lizbonie, najciekawszych zabytków i atrakcji turystycznych, lokali i domów z fado, transportu publicznego i pogody oraz tego, co warto zobaczyć w Lizbonie) lub odnoszące się do kwestii podróżowania po kraju, odpowiadamy tylko w wolnym czasie. Nie odpowiadamy wcale na wiadomości niekulturalne, nielogiczne lub zawierające rażące błędy ortograficzne oraz wyrażenia niecenzuralne.

InfoLizbona.pl – praktyczny przewodnik po Lizbonie i Portugalii

Lizbona? Portugalia? Tutaj znajdziesz odpowiedź na swoje pytania!

Szczegółowe dane kontaktowe:

Nazwa firmy: INFOLIZBONA.PL UNIPESSOAL LDA
Telefon: +351 967 352 639
Adres: Praceta Mirita Casimiro n4 R/C A
Miasto: 2675-410 Odivelas
Kraj: Portugalia

NIPC: 514342382
Wpis do Registo Nacional dos Agentes de Animação Turística: 861/2017
Polisy ubezpieczeniowe: Acidentes Pessoais: Apólice n.º 7679217 i Responsabilidade Civil: Apólice n.º 7679215