Koncerty w Lizbonie i całej Portugalii – aktualna lista + kalendarz

Muzyka Fado Portugalia Lizbona

Gdzie w Lizbonie, Porto, Faro lub innym mieście Portugalii można iść na koncert lub inne wydarzenie muzyczne? Często jest to problem, aby odnaleźć propozycje dla siebie. Na szczęście powstała ciekawa strona, która skupia najważniejsze koncerty w całej Portugalii, w tym wiele w Lizbonie, w jednym miejscu i prezentuje je w przejrzysty sposób, dzięki czemu szybko można sprawdzić, co dzieje się danego dnia w danym mieście.

Strona Agenda de Concertos jest również dostępna w języku angielskim, co stanowi ułatwienie dla osób nie znających języka portugalskiego. Prezentuje ona wydarzenia dzień po dniu, a dodatkowo prezentuje miejsce odbywania się koncertu, godziny oraz cenę wstępu, jeśli takowy jest przewidziany.

Adres strony, na której sprawdzić można bieżące koncerty w różnych miastach Portugalii, w tym wiele wydarzeń z Lizbony, to Concertos em Portugal>>> Prezentuje ona również nadchodzące wydarzenia muzyczne, a lista jest stale aktualizowana. Korzystanie ze strony jest bezpłatne i otwarte dla każdego użytkownika Internetu.

Koncerty w Portugalii Lizbonie Lizbona koncerty lista